Karlı Yılbaşı

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 50cm - 1 metre olunca da bu arkadaşlar burada olsun, aynı şekilde yazsınlar yine olur mu...Semih bey in tahmini dogrudur.

• abicim sistem sistem diyorsunuz yarın her yer kar olacak bilmem kaç cm diyorsunuz bir bakıyorsun kar yağmış arkasından hop güneş açmış sabırsız olmakla alakası yok ben inanmıyorum öyle site'de bahsedilen kadar etkili bir kar yağışı olacağına.

sistem tam geçecekken hafif sola kıvrılıp sizin orayı es geçiyor üzgünüm :(

• Değerli hocalarım, üstadlar. Sabırsız değilim fakat Florya'da an itibariyle hava açık ve yağmur dahi yağmıyor. Arabada hava 1 derece gösteriyordu fakat bir son durum değerlindirmesi veya açıklaması alabilirsek avrupa yakası özellikle sahil kesimleri avcılar, florya, bakırköy gibi ( en çok sorular buralardan geliyor.) en azından bizimde yüreğimize su serpilir. Trolleyen arkadaşlarada şunu söylemek istiyorum. Sonuçta bu bir tahmin, takdir Allah'ın. Ben şahsen Semih hocamı yaklaşık 2 senedir takip ediyorum. Hiçbirşey bilmediğim için mesaj dahi atmıyorum forum kirliliği yaratmamak adına. İnşallah herşey gönlümüzce olur. Gerekli açıklama üstadlardan gelecektir. İyi forumlar.

• abicim sistem sistem diyorsunuz yarın her yer kar olacak bilmem kaç cm diyorsunuz bir bakıyorsun kar yağmış arkasından hop güneş açmış sabırsız olmakla alakası yok ben inanmıyorum öyle site'de bahsedilen kadar etkili bir kar yağışı olacağına.

Ben Kadıköy'de 20 cm cepte diyorum. Bu da benim görüşüm. Sistem yavaş yavaş etkisini göstermeye başladı. Aceleci olmayın.

AF-YOK

• [w] Trollük amacını sezdiğim an o kişileri "Süresiz" banlayacağım.
    "Sistem Patladı" vs. gibi yorum yazanların da mesajlarını askıya alacağım. BİLGİNİZE. Siz tecrübesizseniz tecrübeliler ne desin size? Yarın ne yazacaksınız çok merak ediyorum ? [/w]

Hocam şeytan diyor ki ekşi sözlük gibi çaylaklık sistemi getirelim, yeni üyeler sadece kendi aralarında yazabilsin baktık adam gibi işi bilen yorum yapan adam var onu üye yapalım.

• Değerli hocalarım, üstadlar. Sabırsız değilim fakat Florya'da an itibariyle hava açık ve yağmur dahi yağmıyor. Arabada hava 1 derece gösteriyordu fakat bir son durum değerlindirmesi veya açıklaması alabilirsek avrupa yakası özellikle sahil kesimleri avcılar, florya, bakırköy gibi ( en çok sorular buralardan geliyor.) en azından bizimde yüreğimize su serpilir. Trolleyen arkadaşlarada şunu söylemek istiyorum. Sonuçta bu bir tahmin, takdir Allah'ın. Ben şahsen Semih hocamı yaklaşık 2 senedir takip ediyorum. Hiçbirşey bilmediğim için mesaj dahi atmıyorum forum kirliliği yaratmamak adına. İnşallah herşey gönlümüzce olur. Gerekli açıklama üstadlardan gelecektir. İyi forumlar.

Tek yapmanız gereken şey radarı takip etmek. Sonuçta DEKlerin önplanda olduğu bir sistem. Hem sistemin etkisini göstereceği saatler yeni başlıyor ;) . SABIR.

AF-YOK

• [w] Konu Açılmıştır. Yorum yazarken 2 kere düşünün de öyle yazın. Şimdiden sitem etmeye hacet yok. Troller ise süresiz banlanacak. Yarına kadar göreceksiniz neler olacak ;) . [/w]

AF-YOK

• Beyler Tahmin den ve durumdan mutlu olmayanlar foruma bakmak zorunda degıl acıp mgm ye baksınlar kımse sızı burda zorla tutmuyor
    semıh hoca basta olmak uzere burdaki herkes ınsanlara yardımcı olmaya calısıyor ve oluyorda burası bır aıle gıbı dusunun olumsuz yoruma yer yok anlıyacagınız kendınıze saklayın bos yorumlarınızı
    cok acele edıyorsunuz sistem daha tam oturalı 1.2 saat olmadı bile aksam 11 e kadar heryerde tatmin edici kar olucaktır
    semih hoca dediyse olur.
    iyi forumlar herkese ...
    iyiki varsın havaforum.com