Kuvvetli Soğuklar ve Yoğun Kar Yagışları Geliyor

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Lapa lapa iri iri 2012 ile ayni olacak gibi yarin

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• Kar cidden bu gece harika ya uyumak mumkun degil 30 cm geliyor

sizde kar duracak gibi değil bir koridor açılmış özellikle kocaeli,sakarya, yalova, bursa, balıkesir, bilecik hattı yani marmaranın güney illeri kara doyacak gibi) en doğuda düzceye kadar etkili..

• Şu an beni sıkan yeşil kutle ustumuzde super ama arkasinda hafif kutleler var insllah yesiller olusur yoksa durgunluk yasancak 4 civarii

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• merkezin batısında ufak tefek dekler var ama etkili olacağını sanmıyorum, mesela doğunuzda bartında bile hiç dek yok, bartının 10 km doğusu şanslı, zonguldak merkez ve 10-15 km batısında birşey yok en azından şuan.

Yahoo weather sabah 6 dan akşama kadar tam kar gösteriyor. Aralıklarla da yağsa sağlam gibi. Tutarlı mıdır? Böyle bir ihtimal yüksek mi ?

• Yahoo weather sabah 6 dan akşama kadar tam kar gösteriyor. Aralıklarla da yağsa sağlam gibi. Tutarlı mıdır? Böyle bir ihtimal yüksek mi ?

olabilir, sıcaklık dahada düşerse dek oluşup size gelmesi muhtemel o yüzden öyle vermiş olabilir, sıcaklık düşüşü olacak sabah 6 gibi oldukça soğuyacak tüm bölge geneli..

• Disari cikip gezesim var su an bilek seviyesinde kar var ve lapa lapa kar devam ediyor :D

• Şu an beni sıkan yeşil kutle ustumuzde super ama arkasinda hafif kutleler var insllah yesiller olusur yoksa durgunluk yasancak 4 civarii

evet kar yarım saate kocailde ara verecek şuan arkasında pek birşey görünmüyor ama sabah ola hayrola..

• Durgunluk cok kotu olur yaa neyseki ayaz saatinde durcak soguk eritmez

• Rahat 10 cm kar var hatta 12-13 halen etkili yagiyor adim adim 30 cm ye dogru :D :D

Einmal editiert, zuletzt von Karadağ ()

• konu istanbullularin elindeydi. resmen kocaeli zorla elimizden aldi konuyu :D

En sevdiğim mevsim : KIŞ
    En sevdiğim yağış türü : KAR
    En büyük hayalim : KAR DOLAYISI İLE APARTMAN KAPISININ AÇILAMAMASI :)

• gebze yarim istanbulludur, o yuzden bizle ayni kaderi paylasiyosunuz heralde kardesim :)

• gebze yarim istanbulludur, o yuzden bizle ayni kaderi paylasiyosunuz heralde kardesim :)

ilk defa bu gece aldık örtü belli bi İstanbulluk olduğu. İkisinin ortalamasını çıkarıyor resmen :)

bu arada hakkını yemeyelim hala yağıyor. hele donarsa... üstüne yağsın çok çok daha güzel olur :)

Einmal editiert, zuletzt von pinkpink ()

• Aynen öyle valla :D hadi ben yatar. sabah karla uyaniriz insallah..