Kuvvetli Soğuklar ve Yoğun Kar Yagışları Geliyor

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• sakin ol

• MGM'ye göre pazartesiden cumartesiye (o da dahil) karlı. Ama akşam vakti sıcaklık hala 4,1 derece ve hiçbir kar belirtisi yok. Yağsa da bir halta benzemeyecek gibi duruyor. Sistemleri ve tabloları okuyan, meteoroloji bilgisiyle tahmin yapan arkadaşları ayrı tutuyorum. Onlara bir şey söyleyemem. Ama forumdaki bazı arkadaşların sırf karı sevdikleri veya forumu alevlendirmek istedikleri için yalandan "KAR GELİYOR!" diye çıldırmaya başladığını düşünüyorum. E hani beyler en az 30 santim kar alıyorduk, okullar tatil oluyordu? Bu sistem zaten 2-3 gün kalmayacak mı burda, şimdi değilse ne zaman yağacak?

Artistiğimi mazur görün, hayal kırıklığına uğradım ben de çatacak yer arıyorum. Niye yağmıyor olm ya.

sizin gibiler de hep böyle sistemlerden önce çıkıyor, artık alıştık.. Semih hoca veya herhangi biri pazartesi kar mı yağacak dedi Allah aşkına ?

• Bende karadenizliyim bizim oralarda da kucuk kuslar yere indi mi kar geliyor derler

• Benim bu sitede bulduğum en büyük kusur insanlarının sabırsız olması. Arkadaşlar anne karnında 9 ay nasıl beklediniz ? :) Lütfen sistem daha yeni giriş yapıyor. Sabah ki açıklamada hızında azalma ve bunun işimize geldiğini dile getirmiştim. İstanbul'da şu ana kadar azınlığın dışında Pazar pazartesi etkili kar beklemiyordu. Pazartesi geceden itibaren kar yağacak dedik arkasındayız. Eğer yazmazsa bütün sitemlerinize açığım!

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• ne de olsa tecrübe sonuçta :) Ayrıca şu konuyu kilitleyin, en az 20 sayfa "Semih abi kar yağmadı" mesajı gelecek :)

• Benim bu sitede bulduğum en büyük kusur insanlarının sabırsız olması. Arkadaşlar anne karnında 9 ay nasıl beklediniz ? :) Lütfen sistem daha yeni giriş yapıyor. Sabah ki açıklamada hızında azalma ve bunun işimize geldiğini dile getirmiştim. İstanbul'da şu ana kadar azınlığın dışında Pazar pazartesi etkili kar beklemiyordu. Pazartesi geceden itibaren kar yağacak dedik arkasındayız. Eğer yazmazsa bütün sitemlerinize açığım!

Akşam saatleride yağar ancak örtü işi belli değil

Can kardeşim avrupa yakasında sabaha örtüyle uyanma şansımız var mı?

Kar, bir çift eldiven yada içimizdeki çocuğu keşfetmek,
    ya da sevgiyle bakan bir çift gözdür.

• Azıcık sabredin arkadaşlar çok güzel bir sistem gündüzleri -3 lerde geceleri -9 larda olan bir sistem.Uzun zamandır böyle bir sistem almamıştık.Bu gece yavaştan show başlıyor ama asıl show yarın akşam görün ve izleyin eğer yarın akşam show olmazsa buradayım bende istediğiniz kadar eleştirebilirsiniz beni :D Semih üstad dediyse gelecek arkadaşlar sıkıntı yok :D

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• Bana gore kiyi kesimlerde ortu zor sali sabahi ama carsamba sabahi her yer bembeyaz olacaktir.kar icin 10dan sonra hareketlilik baslar soguk icin acele etmeyin zaten 8 den sonra soguk girecek

Salı sabahı örtü olmayabilir dedinya demin baktım -12 yarın öğle saatleriyle giriyor saah uyanmasak 12de filan örtü olur

• Bu arada MGM haftaya Pazartesi yine kar vermiş yeni bir sistem mi geliyor acaba ?

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.