Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Doğu Akdeniz Bölgeleri Genel Tahmin ve Uyarılar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Demek tek bende olmuyomus,Böyle sanki hayatindan bi parca eksilmis gibi oluyor bi an boşluğa dusuyo insan :)

Arkadaşlar bende hüzünlendim şimdi, ama olsun hasret kalmadı bize..
    :shy:

• Kar durup hava actiginda yasadigim huzunu anlatamam :) keske dun gece saat 10 sularina donebilseydik :D

Kardelisi gerçekten güzeldi. Gecesi ayrı Gündüzü ayrı tatlıydı. Sabah polarıma sarılmışım dışarda kar mar tipi mipi ne ararsan pehhh :)
    . Off inş. 25 inde de güzelce yağarsa inş.

• Yusufum dualarımız kabul oldu çok şükür gözümüz Aydın olsun.....

Hamd olsun RABBBİM e sonsuz şükürler olsun maşaallah rahmet yağdı bugun ş.urfa ve antep bugun cok degil 1 derece soguk olsaydi efsaneyi yaşamıştı bunada şükür,Tek tek olcum yaptim ş.urfa merkez 10 Benim bulunduğum yer Karaköprü (600 mt) 15 cm Hemen yanibasimizda orman yolu fln o taraflar 20-25 cm ve yeni ordan geliyoz müthis bi manzara vardı doğu anadoluda yağan kar cinsinden sicaklik orda -1 di burada 0 merkezdede su an 0.5 derece şu an ormana bakiyom parlıyor maşaallah kardan,ALLAH eksik etmesin inş rahmetini uzerimizden hep beraber nice hayırlı kar yağıslarina Kar göremeyen kardeslerimizede ALLAH nasip eder inş,Bu arada s.urfada gokyuzunun rengi degisti eski halini almaya basladi ins bi surpriz olacak :)

• Kar yağışının tek tanesi bile insana huzur ve mutluluk veriyor..Bu yıl kötü geçti belki ama yine halimize şükredelim ya Adana Mersin gibi yerlerde yaşıyor olsaydık ne yapardık adamlar yerde örtü yapmış karı hiç görmemişler..Bazıları ilk defa kar görmüşler..Bol karlar

• Kar yağışının tek tanesi bile insana huzur ve mutluluk veriyor..Bu yıl kötü geçti belki ama yine halimize şükredelim ya Adana Mersin gibi yerlerde yaşıyor olsaydık ne yapardık adamlar yerde örtü yapmış karı hiç görmemişler..Bazıları ilk defa kar görmüşler..Bol karlar

Arkadaşım mersinde deniz var. Adanadavbaraj yolu var. Adananın bir tek eksi yanı nem. O da orda yasayan alışıyor... bizim yazımız kavurucu kışımız d8ndurucu... zrrre orman vs yok heryer kurak. Yılda 1 2 defa kar yağıyor. E bi zahmet olsn o kadar... bizde varolmayanlar onlarda gani resmen...

• Hamd olsun RABBBİM e sonsuz şükürler olsun maşaallah rahmet yağdı bugun ş.urfa ve antep bugun cok degil 1 derece soguk olsaydi efsaneyi yaşamıştı bunada şükür,Tek tek olcum yaptim ş.urfa merkez 10 Benim bulunduğum yer Karaköprü (600 mt) 15 cm Hemen yanibasimizda orman yolu fln o taraflar 20-25 cm ve yeni ordan geliyoz müthis bi manzara vardı doğu anadoluda yağan kar cinsinden sicaklik orda -1 di burada 0 merkezdede su an 0.5 derece şu an ormana bakiyom parlıyor maşaallah kardan,ALLAH eksik etmesin inş rahmetini uzerimizden hep beraber nice hayırlı kar yağıslarina Kar göremeyen kardeslerimizede ALLAH nasip eder inş,Bu arada s.urfada gokyuzunun rengi degisti eski halini almaya basladi ins bi surpriz olacak :)

Yusufum Şanlıurfa belli olmaz...DMi yağış olabilir diyor...

• yusufun dün ümitsiz konuşmaları beni de üzdü ama urfa uzun yıllar sonra güzel bir kar gördü :)

Aslinda cok umitliydim öyle konusarak ümidimi kirmayi istemistim cunku kar yagmazsa asiri strese girmeyeyim diyeki gece 00:30 da artik umudumu kesmistim cunku sicaklik arttikca artiyordu en son 6.1 oldu komaya girmisti artik umutlarim bi uyuyayim sabah ola hayrola dedim sabah oyle bi anda kalktimki yağış kkyden kara gecis yaparken yakaladim hatta sicaklik 1 dereceydi ılık havalardan sonra iyi geldi :)

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

• ALLAH ım nolur diyarbakira batmana adiyamanada rahmetinden yağdir diğer kar bekleyen kullarindanda rahmetini esirgeme Ya RABBİ keşke hep birlikte kar alabilseydik kardeşlerim :(