Futbola Dair Her şey [Futbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • :D akhisar ne yaptın bize lider olcağımız maçta 3.sıraya geriledik

• Hakem Sow'un ceza sahasında karşı karşıya kaldığı pozisyonda avantajı verse belki şuan liderdik.Akhisarlı 2 oyuncuyu atmadı, faullerde de insiyatif haklarını rakipten yana kullandı.

Bu mağlubiyet şampiyonluğun en büyük adayının Fenerbahçe olduğu gerçeğini değiştirmez, derbileri kazanırsak lideriz

• Hakem Sow'un ceza sahasında karşı karşıya kaldığı pozisyonda avantajı verse belki şuan liderdik.Akhisarlı 2 oyuncuyu atmadı, faullerde de insiyatif haklarını rakipten yana kullandı.

Bu mağlubiyet şampiyonluğun en büyük adayının Fenerbahçe olduğu gerçeğini değiştirmez, derbileri kazanırsak lideriz

Kafaya alınan darbelerde avantaj oynatamaz hakem.Kesin kural koydu UEFA.20 numaralı oyuncu atılmalıydı ama

• Daha çok hatası var, nedense bu tür maçta hakemler inadına bizim aleyhimize hatalar yapıyor

Taraftar yoktu fazla hakemi baskı altına almayı başaramadınız.Gfb'yi gram sevmem ama stada alınmazlarsa böyle puan kayıpları yaşayacaktır Fenerbahçe.Tek kale arkasıyla tribün yapılmaz

• Emenikeye altı pastan golü hakem mi kaçırttı?
    Yapılan 30 ortaya hakem mi engel oldu?
    Ya da kaçırılan diğer pozisyonları hakem mi engelledi?
    Bahane bahane bahane başka bir şey değil.
    Bu sene hakemlerin iyi olduğunu kim söyledi.Ben bu maçta maçın seyrine etki edecek bir durum göremedim.Yanlışsam düzeltin.
    Rıdvan dilmenin de dediği gibi bu maçta hakemlik bir şey yoktu.Nokta.
    Bir takım şuursuzca hücum ederse böyle sonuçlar alması normal.Aynı şey Galatasarayın başına da çok geldi.Disiplin yoktu bugün fenerbahçe'de.

• Taraftar yoktu fazla hakemi baskı altına almayı başaramadınız.Gfb'yi gram sevmem ama stada alınmazlarsa böyle puan kayıpları yaşayacaktır Fenerbahçe.Tek kale arkasıyla tribün yapılmaz

Gfb rahat duracak o zaman stada girecek.Başkanın tutumu haklı, şampiyonluk kutlamasında yaptıkları bardağı taşırdı

• Siz maçı izlemediniz galiba, adamlar tekme tokat giriyor sarı bile çıkaramıyor.Ben daha ne diyeyim

• Siz maçı izlemediniz galiba, adamlar tekme tokat giriyor sarı bile çıkaramıyor.Ben daha ne diyeyim

Siz benim sorduğum sorulara cevap verinde önce işi hakeme bağlamayın yine kazanmak için illa karşı tarafın eksik olması lazım galiba size göre?