12 Ocak'ta Hasret Bitiyor!..

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 12 ocak sistemi tam anlamıyla istediğimiz gibi olmayacak heralde bundan sonra günlerce yağış gelirse anca kurtarır neyse bu 27 ocak sisteminin gelme olasılığı nedir özellikle tatile çıkacaklar için

• Zitat von Tolga Ispir pid='82581' dateline='1389434865'

Yazılan yazıları gördükten sonra bu 2 adet duayı yazma gereği duydum arkadaşlar....bir eskiye dönüp bakın neler yazmış bazı üyeler....bu forum herkese açık bir forum olduğu gibi herkez edebini aşmadıktan sonra istediğini yazabilir...yanılıyorsam admin arkadaşlar uyarsın beni....bu yazılanları gören birisi ancak size dua etmenizi tavsiye eder....kar ve yağmur duasına inanmıyorsan o size kalmış bir durumdur.Ama yağmur ve kar duasına çoluk çocukluk yazıp burada ne yazdıklarını hatırlayamayan bazı arkadaşlara yakışmıyor....Yaşları genç olabilir bu gayet doğaldır...bizde genç olduk....Ama herkez birbirine saygılı olacak, olmayan olursa zeten admin arkadaşlar gereğini yapacaktır....Son olarak yağmur ve kar duası sünnettir. Hz Muhammed ( S.A.V ) halifeleri bile kıbleye dönüp yağmur duasında bulunmuşlardır.... o genç beyninizin kenarına yazmanızı tavsiye eder iyi günler dilerim...... ( Kar Tutkusu ) sanırım sen daha bilgilisin o arkadaşlardan.....BU siteyi meteorolog bir arkadaşım sayesinde takip etmekteydim ama yapılan araştırmalara ve emeğe saygısızlığı görünce üzüldüm...saygılar...

Burada bile dincilik yapılıyor.
    Yazık be.

• Zitat von haci.sakir pid='82620' dateline='1389439251'

Burada bile dincilik yapılıyor.
    Yazık be.

İsrip kardeş. Sana değil sözüm.
    Sana karşı yapılan yorumlaraa...

• Kimse kimsenin duygusuna düşüncesine söz söyleyemez herkesin düşüncesi kendinindir.Sınırı aşmamak koşuluyla bu tür yorumlar yapılabilir.Sitede kar duaları için konu açtık eğer aynı şekilde bir daha dua yazmak isterseniz.linkteki konudan yazabilirsiniz.Bir sataşma yada hakaret durumu olursa biz müdahale ederiz. http://www.havaforum.com/konu-…i.html?pid=81418#pid81418

• Zitat von samet_113 pid='82630' dateline='1389439905'

Kimse kimsenin duygusuna düşüncesine söz söyleyemez herkesin düşüncesi kendinindir.Sınırı aşmamak koşuluyla bu tür yorumlar yapılabilir.Sitede kar duaları için konu açtık eğer aynı şekilde bir daha dua yazmak isterseniz.linkteki konudan yazabilirsiniz.Bir sataşma yada hakaret durumu olursa biz müdahale ederiz. http://www.havaforum.com/konu-…i.html?pid=81418#pid81418

Tamamdır. Moderator.
    Herkese iyi tahminler.

• Zitat von haci.sakir pid='82631' dateline='1389440091'

Tamamdır. Moderator.
    Herkese iyi tahminler.

bencede isteyen inandığını yazmakta özgür olmalı ;şahsen ben ateist düşünceye sahipim ama yağmur duası yazan arkadaşlarada saygı duyarım bu gayet doğal bireysel bir hak..

• Ben bugün yeminle t-shirtle gezdim dışarda :) en ufak üşümedim bile.. Yazık ülkemizin bu haline barajlar konusu ciddileşiyor..

En sevdiğim mevsim : KIŞ
    En sevdiğim yağış türü : KAR
    En büyük hayalim : KAR DOLAYISI İLE APARTMAN KAPISININ AÇILAMAMASI :)

• Ocağın 20 sinden sonra gfs ye göre yavaş yavaş soğuma başlıyor yağış konusunda sıkıntı olmassa bu günleri unutturabilcek bi sistem gelebilir...Tabi değişme ihtimali var belki daha 10 gün var fakat gönlümüz iyi yönde degismesi dileğiyle :) semih abide 2004 sistemine benzer sistem bekliyor sanırım yani tarih tekerrür edecek :)

• Zitat von samet_113 pid='82630' dateline='1389439905'

Kimse kimsenin duygusuna düşüncesine söz söyleyemez herkesin düşüncesi kendinindir.Sınırı aşmamak koşuluyla bu tür yorumlar yapılabilir.Sitede kar duaları için konu açtık eğer aynı şekilde bir daha dua yazmak isterseniz.linkteki konudan yazabilirsiniz.Bir sataşma yada hakaret durumu olursa biz müdahale ederiz. http://www.havaforum.com/konu-…i.html?pid=81418#pid81418

Ağzına sağlık!

AF-YOK