11 Aralık'ta Yoğun Kar Geliyor!..

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sevgili dostlar...bakın burda bomba geliyor felaket geliyor bilmem ne geliyor dıyen hiç bir kişiin yazısını kaale alayın sakın..öyle bir sey yok...o tür yazılar yazan herkes su vakıtten sonra dalga geçmek için yazacak insanlardır...salı günü istanbul havada kar görse bile iyidir artık..maalesef sistem bu hale dönüşmüstür..bu durum birden bire oluşmadı zaten..2 gnden beri sürekli olarak sistemin gücü azalmaktadır...şu an geldiğimiz o durıum ise istanbulda salı gecesi havada kar görürüz pozisyonundadır.semihte zaten buna benzer bir açıklamada bulundu..bu açıklamaların üstüne hala semıh abi burda kac cm olacak bilmem ne diye soru soran olursa yuh derim...hatta 2 kere yuh derim..

• Meriç seni kastetmedim butamene diye bir arkadaş vardı sistem 1 hafta sürecek dedi ona ithafen yazdım bunu sürç-ü lisan ettiysek affola.

Kar, bir çift eldiven yada içimizdeki çocuğu keşfetmek,
    ya da sevgiyle bakan bir çift gözdür.

• Sistem bi anda giderse bi andada düzelir arkadaşlar gece ve sabah güncellemelerini bekliyelim.

Semih abide kısaldığını doğruladı ama o da modellere bakıyor tabi hiç birşey kesin değil ama biraz gerçekçi olalım yarında kötü gelirse bi cenaze namazı kılarız giden gün sayıları için

MARMARA BÖLGESİ İSTANBUL

• Sevgili dostlar...bakın burda bomba geliyor felaket geliyor bilmem ne geliyor dıyen hiç bir kişiin yazısını kaale alayın sakın..öyle bir sey yok...o tür yazılar yazan herkes su vakıtten sonra dalga geçmek için yazacak insanlardır...salı günü istanbul havada kar görse bile iyidir artık..maalesef sistem bu hale dönüşmüstür..bu durum birden bire oluşmadı zaten..2 gnden beri sürekli olarak sistemin gücü azalmaktadır...şu an geldiğimiz o durıum ise istanbulda salı gecesi havada kar görürüz pozisyonundadır.semihte zaten buna benzer bir açıklamada bulundu..bu açıklamaların üstüne hala semıh abi burda kac cm olacak bilmem ne diye soru soran olursa yuh derim...hatta 2 kere yuh derim..

Desene baya iyi havada kar göreceğiz.

• 1-Zemheri kardeşim yaşını söylersen bide ben abimi diyeyim yoksa kardeş mi diyeyim onuda bileyim
    2-O yağış grafiğinde çizgili(taranmış)alanlar kar yağışını gösterir.İstanbul kar görecektir.

• An itibariyle Sakaryanın sahil ilçesi Karasu' da kar başladı ancak böyle bir yoğunluğa daha önce şahit olduğumu oek söyleyemicem. Heryerin bembeyaz olması topu topu 1dakika sürdü sürmedi :))

• sen sıcaklığıda hesaba kat bence....yağıs konusunda sıkıntı avr demedim ben..kar için yeteri soguk yoksa yagısı yağmur olarak alırsın canım dostum dimi?

O modelin sıcaklık haritasıda bu :

Yaklaşık 2-3c. Tutmasa bile yoğun kar göreceğimize de şükür etmeliyiz. Aralığın başında.
    He buda var mesela.