Efsane 26 Şubat'ta Geliyor !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Semih bey bu ay yaptığınız hiç bir tahmin tutmadı sanki tahmin yaparken biraz erken davranıyorusunuz

• Anteptekar senin burda çok önceden olman hiçbirşeyi değiştirmez.Bunca zaman burdasın siteye yararın olup gelişmesine katkıda bulunacağına tam tersi zararın var.Sitenin geçmişteki ziyaretçi sayısı ile şimdiki ziyaretçi sayısı arasındaki fark kaç biliyomusun? %400.

Senin gibilerle uğraşmasak dahada büyüyeceğiz..

Einmal editiert, zuletzt von Hava_Forum ()

• Anteptekar senin burda çok önceden olman hiçbirşeyi değiştirmez.Bunca zaman burdasın siteye yararın olup gelişmesine katkıda bulunacağına tam tersi zararın var.Sitenin geçmişteki ziyaretçi sayısı ile şimdiki ziyaretçi sayısı arasındaki fark kaç biliyomusun? %400.

Senin gibilerle uğraşmasak dahada büyüyeceğiz..

sitenin yararıymış oymuş buymuş yok ziyaretçi sayısıymış.bunlar benim sorunum değil.olamazda.
    zaten seneye burada olmayacağım.

• ''anteptekar'' lütfen daha fazla üyelerimize yönelik boş sataşmalara devam etmeyiniz.Aksi taktirde uyarı seviyeniz %100'e ulaştığından siteden kalıcı olarak uzaklaştırılacaksınız.

Moderatör Umut Can Oğuz.

• Artık bence fazla ümitlenmeyiniz ayın sonu için. Fakat mart ortalarında sistem gelebilir :)

imzanla söylediğin arasında coook buyuk bı celıskı yokmu sencede? :)

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• Benim amacım siteyi hakettiği yere taşımak.Senin umrunda olmasada olur.

antep sen olmasanda olur :) usta siteyi hakettiği yere tasıyacaksında bu soyledıgın farklı anlamlara cekılebılır bence senın gibi insanlar kelimeleri secerek konusmalı her söylediğin olay oluyor çünkü ;)

• imzama özenmeye çalışıyom :) ama bu sistem artık gelmez.Beklentim öyle

bunu soylerken dayanagın ne? modellermi yoksa ıcınden gecenlermı sıstemın gelmemesı gibi sacma bı beklentı ye neden gırdınkı anlamadım benım bıldıgım sıstemın gelmesı ıcın beklentıye gırılır suan sıstem yok mesela o yonde bı beklentıde olman sencede sacma degılmı :)

• hangi efsane :D
    ve antepte yaşıyorum tabiki :4722
    senin için arada girip yorum yazacağım ;)

ıyıde sen yaklasık 1000 km. uzagındakı bı ıl yada bolge ıcın neden gelmez etmez dıye dusunuyosunkı yanlıs anlama tabıkı burası hava tahmın sıtesı herkes gırıp tahmınde bulunabılır ama ıstanbul senı pek ılgılendırmese gerek yoksa sıstem gelecek marmarayı etkıleyecek dıye kıskanclıgındanmı yapıyosun :d