Genel Tartışma & Yorum Sayfası - 1 (Kilitli)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Surda aci bi gercek var bende ne kadar kis sevdali birisi olsamda artik kabullenmek gerek bundan sonra dogru durust kis beklememek en dogrusu guzel kislar gelicek diye beklentide bulundurmayin kendinizi iklimler gercekten degisti bunuda insanoglu yapti biz yaptik biz cekiyoruz. Zaten kis 2 ayi gitti elimizde subat var martida sayarsak tabi ama bundan sonra olsa bile 2 ay gitti zaten ben bundan sonraki gunlerde ole ahim sahim birseyler olacagini sanmiyorum bu duruma cok sinir oluyorum neden boyle oluyor diye ama belkide doga bizi cezalandiriyor. Taktir yine Allah'in

Einmal editiert, zuletzt von Yavuz'Han ()

• Zitat von ahmet ihsan pid='88403' dateline='1391176765'

10 şubatta kadar batı kar beklemesin 15 Şubat civarı güzel bir sistem ine bilir oda haftaya belli olur gelmesi kuvvetle muhtemel

Katılıyorum 15 şubatta kar alırız anca

• Zitat von Murat pid='88332' dateline='1391158969'

Herkesin doğrusu kendinedir tabi.. Eğer Efsane niteliğini konuşuyosak o başka bir şey ! Ancak yılda kaç tane Efsane ! almışız veya en son Efsane ! sistemi ne zaman almışız onlara bakmak lazım... Benim Efsane niteliğim çok başkadır tabi !!! Bana göre İstanbul en son kışını 2004 de yaşamıştır o zaman :) Eğer normal kış şartlarını konuşuyorsak İstanbul un kışı en son 15 Mart da çıkar ki bunu ben değil resmi meteorologlar da söyler !! Haa son olarak Efsane arıyorsak ill ki Efsanin Efsanesi 4-14 Mart 1987 de gelmiştir hani bilindiği üzere , benimde dün gibi yaşadığım... :)

Efsane derken efsane tadınfa anlamında yani 20 cm ve üzeri anlamında söyledim yoksa martta gerçek efsaneyi hatta ocak ve şubatta da gerçek efsaneyi kaç yılda bir alınabilir zaten :)

• Zitat von lazuri53 pid='88355' dateline='1391165476'

bünyamin sürmeli haftaya hava soğuyacak diyor fakat yağış yok.adamın ağzından duydum bu gece orta ve doğu karadeniz kıyıları kky alabilir

Bu gece kar yağışı olabikir ancak Sinop' tan ileriye gidemedi soğuk yağış hazır iyiyken soğuk geç kalacak.

• Zitat von Gray Cities pid='88455' dateline='1391186208'

Samsun dün öğle saatlerinden beri aralıklı yağmurlu hava soğuk kara az kaldı inşallah yağışı yakalarız :D

inş alırsınız Bafraya yağma ihtimali tabi daha fazla olur merkeze göre :D

• Ewet hcam disarisi b.ewler 4 drece ygmrlu basakshr b.dzu trflarnda 1 2 drece arasnda kar bu gce o blglere hafif ygck gibi.[hr]Beyler kisi bitirmeyin benden soylemesi...takibe dewam .pendikci kardes tahmnlerini uzun sureli ypiyosun degisime acik ama yazdiklarina katiliyorim simdilik:)

• Zitat von wildleo1907 pid='88134' dateline='1391097365'

Bitirme daha çok titreyeceksin Tekirdağ'da :)

Bu mesajı gördümde yazayım dedim üstad :) Kuru soğuktan baya bir titriyorum:) Az kaldı sıcak günlere :)