Genel Tartışma & Yorum Sayfası - 1 (Kilitli)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • vallahi 30 cm oldu yaw . resimleri de atarim sizlere. pendik kartal sinirdi orlar 1 2 cm gormus olabilir. ama pendik koprusunun dogusu 30 cm aldi arkadaslar. resimleri atacagim bi ara. sokakta kaza yapan araba bile oldu kayamaktan. size bir kar delisi olarak diyorumki oyle bir kar 2004 sonrasi gormedim. aksam 9 a kadar ayni sekide yagsa vallahi
    50 60 cm yi rahat gececektik

• 2012 yi 6 saatte gectik :)

Sen kimi yiyon bilader. Yolladığın resimde 5-6 cm anca var.
    12 ocak sistemi, 6 saatlik, kıytırık, akşama yağan yağmur ile ortada kar bile bırakmayan bir sistem oldu.
    2012'de ise İstanbul genelinde cm değerleri 20-60cm arasındaydı, sıcaklıklar -8'lere gerilemişti, soğuk 5 gün ülkeyi terk etmemişti vs.
    Eğer sitede trollük yapacaksan haber ver basitinden banlayalım. Çünkü bir daha izin vermeyeceğim bu tarz saçmalıklara

Einmal editiert, zuletzt von FRMHFHF ()

• Sen kimi yiyon bilader. Yolladığın resimde 5-6 cm anca var.
    12 sistemi, 6 saatlik, kıytırık, akşama yağan yağmur ile ortada kar bile bırakmayan bir sistem oldu.
    2012'de ise İstanbul genelinde cm değerleri 20-60cm arasındaydı, sıcaklıklar -8'lere gerilemişti, soğuk 5 gün ülkeyi terk etmemişti vs.
    Eğer sitede trollük yapacaksan haber ver basitinden banlayalım. Çünkü bir daha izin vermeyeceğim bu tarz saçmalıklara

Hay ağzına sağlık ustat sustur su gevezeyi..

• arkadaşlar farkındaysanız herkes buna cevap vermeye çalışıyor admin arkadaşlar artık gerekeni yapsın diyom böyle atıp tutan gözgöre göre böyle saçma sapan şeyleri yazıp forumu meşkul etmesin böyle kişiler

• ya yapmayın pendikli arkadaşım 12 ocakta ne yağdı istanbula gözünü seveyim kar topu topu 3-4 saat yağdı o da tutmadı zaten ayrıca ocak sonu sistemi için bi cacık olmaz demişsin ben hala iddaamı günlerdir sürdürdüğüm gibi yine sölüyorum ay sonu sistemi özellikle yağış açısındanki önemli olan bu marmara bölgesine belkide bu kışın en güzel kar yağışını getirecek

• yuh önumuze veri koydum . bu resim de 5 6 cm mo var. bi git Allah akina .bu fotoyu saat 12 de cektim en az 15 cm var. bide saat 16 ya kadar yogun kar yagdi. 2012 benim icin o gunun yanindan gecemez. cunku gunduz gozuyle boyle bir karr gordum. 2012 gece olmustu. Siz hala alay edin . bu sistem bnim icin efsane . kimin ne dedigi umrumda degil. ben bu zevki yasadim ya yeter. kimseye kanotlam zorunda degilim. bu kar ı aynen 2004 2012 gibi buyuk bir uzuntu ile geride birakiyorum. Boyle kar lari bir daha goremicem diye dusunuyor insan
    Ins bu sene de goruruz bunun gibisini ama tum ilcelerde

• Adkadalar geveze meveze laflari yakismiyor sizlere. pendik(kurtkoy haric ) tuzla gebze tekordag icin 2012 12 ocagin ynindan gecemez. gunduz gozuyle 30 cm ve 6 7 saat araloksiz yogun kar gorduk. biz efaane yasarken hemen ust tatafta sabiha gokcende tem yagmur yuzunden kapandi. camlica da bile yagmur ardi arada. inanilmaz biseydi bnim icin
    bazen diyorum pendikten ugur mumcu ya falan tasinicam diye ama hayirlisi ne ise o oluyor gercekten. bu sistemde ugur mumcu bile pek busey almadi. nasil bi seyki pendik tuzla gebze darica yalova tekirdag gunduz gozu ile efsane gorduk Cok sukur