Forum yenilikleri duyuru konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Büyüksün adminim. Eğerki yaz döneminde ömrümüz olurda o günlere ulaşırsak, phpBB2 YADA 3'üde görürüz. Gerçekten bayağı gelişti forum son 12 günde. Son 6 günde tam 130 kullanıcı üye olmuş. Güzel rakam. Mart'a kadar 1600 olursa önü açık 3000'e kadar yolu var. Şu php taşıma işi olursa bence havaturkaya kolay yazılıyor ondan ordayım diyen en az 300 kişi buraya üye olacaktır. Rekabet İyidir aslında. Mesela 2 kasımda açılan havaturka forum 3 ay gibi kısa bir süre içinde tam 2070 üye topladı. Bunun en az 850'si efsane-Semih'in gazeteye haber olacak 20 aralık tahmini sonucu, yazarın önermesi sonucu oldu. Efsane semih bereketli adamdır. Havaturka'da en çok onun bloguna yazılırdı, burda ona keza. Yine ayakbastı ikramiyesi olarak buraya 200 kullanıcı çekti kabaca. Bence önümüzdeki süreçte, şayet bozulmazsa bu ortam, efsane semih ve sistemci katkılarıyla üye üstüne üye toplanır. Bir'de insanların kullandığı ifadeyle havaturkaya yazmak kolay havaforum göz alıyor, nereye nasıl yazacağımı bilmiyorum durumunuda düzeltirsek bence büyük şahlanış tüm hızıyla devam edecektir.

• Büyüksün adminim. Eğerki yaz döneminde ömrümüz olurda o günlere ulaşırsak, phpBB2 YADA 3'üde görürüz. Gerçekten bayağı gelişti forum son 12 günde. Son 6 günde tam 130 kullanıcı üye olmuş. Güzel rakam. Mart'a kadar 1600 olursa önü açık 3000'e kadar yolu var. Şu php taşıma işi olursa bence havaturkaya kolay yazılıyor ondan ordayım diyen en az 300 kişi buraya üye olacaktır. Rekabet İyidir aslında. Mesela 2 kasımda açılan havaturka forum 3 ay gibi kısa bir süre içinde tam 2070 üye topladı. Bunun en az 850'si efsane-Semih'in gazeteye haber olacak 20 aralık tahmini sonucu, yazarın önermesi sonucu oldu. Efsane semih bereketli adamdır. Havaturka'da en çok onun bloguna yazılırdı, burda ona keza. Yine ayakbastı ikramiyesi olarak buraya 200 kullanıcı çekti kabaca. Bence önümüzdeki süreçte, şayet bozulmazsa bu ortam, efsane semih ve sistemci katkılarıyla üye üstüne üye toplanır. Bir'de insanların kullandığı ifadeyle havaturkaya yazmak kolay havaforum göz alıyor, nereye nasıl yazacağımı bilmiyorum durumunuda düzeltirsek bence büyük şahlanış tüm hızıyla devam edecektir.

Zamanla oturacak, düzenlemelerimiz halan devam ediyor.

• Karyağışıist'nin yazdığı:''Nereye nasıl yazacağımı bilmiyorum durumunuda düzeltirsek bence büyük şahlanış tüm hızıyla devam edecektir.''işte en büyük sıkıntı bu ve sohbet.Övgüler içinde teşekkürler.Ancak bu bir takım oyunu.Tek kişiyle gemi yürümüz.

Einmal editiert, zuletzt von Hava_Forum ()

• Forum sayfasında mesaj yazıldıktan sonra otomatik yenilenirdi şimdi o özellik kaybolmuş çalışmamı var yoksa bundan sonra böyle mi olacak

• Benim olduğum yerde adaletsizlik olmaz.Burası havaturka değil.Kim iyiyse o olacak.Kişinin geçmişteki yorumlarına,kişiliğine,karakterinede bakacağım.

Karaktere de bakmanız iyi olmuş . Bazılarının hiç şansı yok anlaşılan . Katılıyorum sizinde Aytaç Abininde adaletine güvenimiz sonsuz :) .

• Forum sayfasında mesaj yazıldıktan sonra otomatik yenilenirdi şimdi o özellik kaybolmuş çalışmamı var yoksa bundan sonra böyle mi olacak

Nasıl otomatik yenilenirdi ? Eski istatistiği kaldırdık,yazılar gözükmüyordu + otomatik yenileme siteyi yoruyordu.

• Nasıl otomatik yenilenirdi ? Eski istatistiği kaldırdık,yazılar gözükmüyordu + otomatik yenileme siteyi yoruyordu.

Arkadaş herhalde bir konuya mesaj yazınca son mesajlar bölümünde gözükme olayını diyordu . Ü.Ş.Tahminleri bölümünde artık gözüküyor sağolun .

• Portal sayfamız kaldırılmıştır, yerine daha basit kullanışlı anasayfa eklenmiştir. Hatalar olabilir, deneme aşamasındadır. DUYRULUR.

• Adminim bazi üyelerin avatarlarinin çerçevesi kirmizi bazilarinin yesil bazilarinin beyaz bunun sebebi nedir ?