Dikkat! Lütfen okuyalım.

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaşlar merhaba;

Bu konuyu sadece bugünlük açıyorum ve bilgilenmenizi istiyorum.
    Bildiğiniz gibi Yusuffb63 adlı üye 'sahte üyelik ve tartışma'lardan ötürü banlanmıştı. Bu arkadaşımız siteye sürekli farklı kullanıcı adıyla girmektedir. Biz IP numarasından takip ederek sürekli banlıyoruz. Ben bu hafta içinde en az 3-4 kere banlamak zorunda kaldım. Daha demin yeniden siteye 'burak' ismiyle girdi ve bunu tespit edip banladım. Banlamalardan dolayı hepinizin bilgilenmesini istedim.
    Umarım bu tür olayları bir kez daha yaşamak zorunda kalmayız.

Moderatör
    Kardan Emrah

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• Birşey olmuyorsa zorlamıycaksın,bazı arkadaşlar bana karşı çıkmıştı banlananın arkasından konuşuyorsun,yok modatörlerin işine karışıyorsun diye ama bakın görün Yusuf'un gerçek yüzünü kim sitenin düzenini bozuyormuş apaçık ortada diyecek fazla söz yok.

• Birşey olmuyorsa zorlamıycaksın,bazı arkadaşlar bana karşı çıkmıştı banlananın arkasından konuşuyorsun,yok modatörlerin işine karışıyorsun diye ama bakın görün Yusuf'un gerçek yüzünü kim sitenin düzenini bozuyormuş apaçık ortada diyecek fazla söz yok.

Dediğin olayın mağdurları ben ve sen herkes Yusuf'u tanıdı.

• BEN ŞUNU ANLAMIYORUM YAKALANICAĞINI BİLE BİLE NİYE AYNI ŞEYLERİ YAPIYOR Kİ

Kimse kızmasın veya darılmasın ama bunun tek bir gerçeği var ''YÜZSÜZLÜK'' ! Adam olan gelir burada konu açar herkesden özür diler siteyi dönmeyi Admin ve modatörlerden rica eder .

• Kimsenin yaptığı beni bağlamaz. Benim karşı çıktığım insanların arkasından konuşulması.[hr]

Hala saçmalıyosun , adamı biz tanıdık sen tanımadın gerçeklerle yüzelş.

bak çocuk benle saçmalıyosun falan gibi laflarla konuşma. birincisi buna hakkın yok ikincisi ben senden yaşca büyüğüm.

[size=large][/size]Sadece KAR :)

Einmal editiert, zuletzt von kardelisi ()

• Lütfen yaş kısmını karıştırma.öyle olsaydı 100 yaşında birini getirip admin yapalım.akıl yaşta değil baştadır.[hr]
    adm2 adlı admin.sadece 45 saniye çevrimiçi olmuş ve dmin e 4000 rep göndermiş.ister istemez aklıma adm2 ile dmin in aynı kişi olabilme ihtimalleri geldi.admin bey bu konuya bir el atsanız iyi olur.

Einmal editiert, zuletzt von anteptekar ()

• Lütfen yaş kısmını karıştırma.öyle olsaydı 100 yaşında birini getirip admin yapalım.akıl yaşta değil baştadır.[hr]
    adm2 adlı admin.sadece 45 saniye çevrimiçi olmuş ve dmin e 4000 rep göndermiş.ister istemez aklıma adm2 ile dmin in aynı kişi olabilme ihtimalleri geldi.admin bey bu konuya bir el atsanız iyi olur.

Yaş konusuna kesinlikle katılıyorum.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Zaten aynı kişiler admin yetkileri kendine vermek için farklı bir üyelik açıp yetkileri kendisine aktarmış.

• Işte siz bu kadar yanlış düşünüyorsunuz. Siz akrabalarınıza babanıza veya diğer büyüklerinize niye saygı gösteriyorsunuz ? yaşca büyük oldukları için değil mi ? sanal alemde olmanız büyüklerinize saygısızlık edeceğiniz anlamına gelmez.

O Üyelik @dmin'imizin Üyeliğinin Çalınma İhtimali Üzerine Kurulmuştur.
    Diğer Konuyla Rep Konusu İle İlgili @dmin'imiz Gerekli Açıklamayı Yapacaktır.

[hr]
    Bu Arada Lütfen Konunun Dışına Çıkmayalım.

Einmal editiert, zuletzt von UmuTCaN ()

• Kardelisi yine söylüyorum istdeğimi de öylerim SAÇAMALIYORSUN.
    Büyüklere saygım sonsuz ama bir büyüğün beyinide yaşıyla eşit olması gerekir senin değil eğer ben sana saçmalıyorsun deme hakkım yoksa senin de bana bak çocuk deme hakkın yok haddini BİL

• Beyler sakin olun , Kardelisi demek ve vermek istediğin ders ile verdiğin örnek çok yanlış bir kişi aile bağı bulunan bir kişiye saygı göstermesse zaten çok yanlış yapmış olur.Ben veya sen carl ile yaşıt sayılırız çokta fazla büyük değiliz .[hr]
    ama carl2 de daha sakin olmalı.

• Beyler sakin olun , Kardelisi demek ve vermek istediğin ders ile verdiğin örnek çok yanlış bir kişi aile bağı bulunan bir kişiye saygı göstermesse zaten çok yanlış yapmış olur.Ben veya sen carl ile yaşıt sayılırız çokta fazla büyük değiliz .[hr]
    ama carl2 de daha sakin olmalı.

seni bilemem ama carl2 benden 5 yaş küçük. bunu söyleyeceğini biliyordum. şöyle ki senle yaşıt olan kuzenin mutlaka vardır senle onun arasında da aile bağı var değil mi ama ona saygı göstermiyosun en azından bir büyüğüne duyduğun kadar. problem ?

[hr]

Ahmet sakinim zaten ;) ama arkadaş SAÇMALIYOR bence.

sen kendi çapında devam et.

moderatörlerin hoşuna gidiyor kavga ortamı galiba hala konuyu kilitlemediler.

Einmal editiert, zuletzt von kardelisi ()