KAR KALINLIKLARI

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yaklaşık 15dakikalık bir araştırmalarıma göre kar kalınlıklarıyla ilgili bir konu bulamadım. O yüzden böyle bir konu açıyorum , BU RESİM MGM'DEN ALINTIDIR

• İstediğim konuyu açarım sana hiç bir şey danışacak değilim!
    Eğer konu gereksizse Admin ve Yönetici arkadaşlar gerekeni yapar sen rahat ol :argue:

Ben rahatımda, forumdaki konu kirliliğin %80'ini sen oluşturuyorsundur.Bir de daha ilk mesajında moderetörlük başvurusu yapmışşın 11 yaşında olan herkes moderetör olsa forum sitelerinin vay haline. :tongue:

:yes: :biggrin: :rolleyes:

• Sakin arkadaşlar bura bir forum sitesi isteyen konu acabilirki zaten o yetkiyi admin veriyo konunun gerkliliğinide admin bilir

Herşeyin Hayırlısı... 2012-2013

• Ne yapıp yapmayacağımı senin gibi bir cahil ve aptal birine soracağımı düşünüyorsan yanılıyorsun konu kirliliği yaratıyorsam ADMİN VE MODARETÖRLER halleder. Ayrıca beni mi araştıryorsun? Ayrıca 11 yaşımda olmamı küçümsüyorsun ancak ben en az 5.000 üyeli forumlarda Modaretör Süper Modaretör ve Adminlik yaptım bilgine !.. //yönetici arkadaşlara sesleniyorum bana uyarı vermelisiniz hakaret ettim//

• Ne yapıp yapmayacağımı senin gibi bir cahil ve aptal birine soracağımı düşünüyorsan yanılıyorsun konu kirliliği yaratıyorsam ADMİN VE MODARETÖRLER halleder. Ayrıca beni mi araştıryorsun? Ayrıca 11 yaşımda olmamı küçümsüyorsun ancak ben en az 5.000 üyeli forumlarda Modaretör Süper Modaretör ve Adminlik yaptım bilgine !.. //yönetici arkadaşlara sesleniyorum bana uyarı vermelisiniz hakaret ettim//

:realmad:
    ben seni araştırmıyorum ilk açtığın konuda yazmıştın. :tongue: Ayrıca kendi zekanı bana söyleme gerek yok. ve senin moderetörlük yaptığın forumlar tipez falan mı ? yoksa uyduruyorsundur bence.o az gelişmiş beynin nede çok hayal kuruyormuş. :tongue:

• Tam bi gerizekalısın , ben asla böbürlenmem senin gibi ayrıca beynimin az gelişmiş olması senin hiç beynin olmadığına eşittir. Zaten konunun içine ettin konunun kilitlenmesi talebimdir Admin ve Umut Can Oğuz modaretörümüze mesaj yolladım konu kilitlensin ve senle muhattap olmaktan kurtulayım seni zavallı.

• Tam bi gerizekalısın , ben asla böbürlenmem senin gibi ayrıca beynimin az gelişmiş olması senin hiç beynin olmadığına eşittir. Zaten konunun içine ettin konunun kilitlenmesi talebimdir Admin ve Umut Can Oğuz modaretörümüze mesaj yolladım konu kilitlensin ve senle muhattap olmaktan kurtulayım seni zavallı.

sensin gerizekalı .artistliğe lüzum yok . Kime sorsan benle aynı fikirdedir. :tongue: :tongue: :tongue:

senin nöronların elektriksel etkileşime bile giremiyor çünkü sen malsın. :realmad:

• Arkadaşlar ayip ediyorsunuz gereksiz bir tartışma gereksiz yere banlamacaksınız yada ceza alacaksınız burası forumsa isteyen istediği konuyu forum kuralları dahilinde açar buna admin ve moderatör dışındakiler karışamaz

Herşeyin Hayırlısı... 2012-2013

Einmal editiert, zuletzt von nizo18 ()

• Seninde beyin hücrelerin yanlış yerlerinde galiba.. Tüm forumu karşına al kimin umrunda ki .. Banlanırsamda üzülmem çünkü senden kurtulmuş olurum.

ben özürlüyle özürlü olmak istemiyorum konunun kapanması kanatindeyim

• Konu dışına çıkıldığından konu kilitlenmiştir.

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]