Şubat I.Sistem / 7-8 Şubattan sonra beklentileriniz nelerdir ? [Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yeni modelleri hiç sevmedim. 14 şubattan itibaren ısınma var gibi bakalım. Bu son kuvvetli sistem olabilir.

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• Peki beklenen ısınmadan sonra tekrar bir soğuma gerçekleşme ihtimali var mı?

Gerçekleşse keşke. Bana göre olur ama iç kesimler dışında marmara falan kar alamaz ama erken konuşmayalım yinede. Ama yine de bu lafım bir kenarda kalsın.

[size=small]
    [/size]

• BEKLENTİLER DOĞRULTUSUNA DENDİĞİ GİBİ GÖZÜKSEDE ŞUBAT ÇOK SERT GEÇECEK TAM BEKLEDİĞİM GİBİ AKDENİZ ÇALIŞACAK BALKANLAR ORTA AÇACAK VE HARİKA ŞEYLER OLACAK 6-10 DERECE MEVSİM NORMALLERİN ALTINA DÜŞECEK ŞİMDİDEN UYARAYIM SALI GÜNÜ BALKANLARDAN GELECEK SOĞUK VE YAĞIŞLI HAVA İÇ KESİMLER YOĞUN KAR YAĞIŞINA NEDEN OLACAK

ANKARA HAZIRLIKLI OL

EFSANE KAR YAĞIŞLARI YOLDA

• BEKLENTİLER DOĞRULTUSUNA DENDİĞİ GİBİ GÖZÜKSEDE ŞUBAT ÇOK SERT GEÇECEK TAM BEKLEDİĞİM GİBİ AKDENİZ ÇALIŞACAK BALKANLAR ORTA AÇACAK VE HARİKA ŞEYLER OLACAK 6-10 DERECE MEVSİM NORMALLERİN ALTINA DÜŞECEK ŞİMDİDEN UYARAYIM SALI GÜNÜ BALKANLARDAN GELECEK SOĞUK VE YAĞIŞLI HAVA İÇ KESİMLER YOĞUN KAR YAĞIŞINA NEDEN OLACAK

Peki bu yoğun kar'ın kaç gün sürmesi bekleniyor? Bir de DMİ, salı ve çarşamba sıcaklıkları yüksek vermiş, yeni güncellemede düşer mi?

• Peki bu yoğun kar'ın kaç gün sürmesi bekleniyor? Bir de DMİ, salı ve çarşamba sıcaklıkları yüksek vermiş, yeni güncellemede düşer mi?

sıcaklık salı akşamı düşmesiyle kara çevirecek salı geceside dahil yoğun kar olacak ve yağış kesilebilir ve tabi arkası gelecek akdeniz üzerinden daha yoğun kar gelmesini bekliyorum ama salı cuma arası kar yoğun olacak arkası olacak şimdilik bu kadar söyleyim

ANKARA HAZIRLIKLI OL

EFSANE KAR YAĞIŞLARI YOLDA

• İstanbul Ayın Sonunda Ve Subat Bası İİ Kar Aldı Isınma Oldu Peki 9 Subatta Gelecek Soğuk Ve Kar Bi Önceki Kadar Örtü Oluştururmu

• Arkdaslar bi kere 14 subat gnu havalar ısısnıp devamı hayatta gelemezzz ne demek egr subattın 14 snra hava ısınır sa ve böle devam ederse eger bili sonuuz gelmiştir böle saçmalıgı ilk defa duyuyorumm

• Herkese merhabalar hava forumun yenilerindenim bana bu yeni sistemle ilgili vede özellikle bursada nası bi etkisi olacağından bahsedebilirseniz cok sevinirm saygılar

• Herkese merhabalar hava forumun yenilerindenim bana bu yeni sistemle ilgili vede özellikle bursada nası bi etkisi olacağından bahsedebilirseniz cok sevinirm saygılar

Öncelikle hoş geldin. Bursa tahminlerimiz yarın güncellenecek ve gerekli bilgiler verilecektir.

[size=small]
    [/size]