Moderatorluk Icın Basvuru- Kuntays

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tüm Yorumları Okuyun Sizce Yaralıgöz mü haklı Kuntays mi 3

1. Kuntays (3) 100%
    2. Yaralıgöz (0) 0%

Adınız ve Soyadınız : Kuntay Seferoglu
    Yaşınız : 21
    Öğrenim durumu : Üniversite
    Mesleğiniz : Öğrenci
    Meteorolojik bilginiz derecesi (10 üzerinden) : 8
    Daha önce herhangi bir meteorolojik sitede görev yaptınız mı ? : Hesabım hacklenmeden önce bu site de moderatörluk ve eski meteorolojik haber sitesi olan http://www.kuntays.com (artık benim sitem değil satıldı...) da adminlik yaptım...
    +DMİ ye 3 kere ziyarette bulundum...

Istediğim Sadece Karlı Bir Sistem

Saygılarımla...

Kuntays

Einmal editiert, zuletzt von Kuntays ()

• Sadece kar haberi aldiginda meteorolojiyle ilgilenenlerin samimiyetinden sïphe düyarim

Bir de sitesine ve hesabina daha önce sayip çikamayandan da ayrica soru isaretleri gelir aklima

• Kardeşim galiba haberin yok hesabım hacklendi ve sitemi ben sattım çünkü finallere hazırlanıyodum...[hr]
    E-mailin hacklenmesiyle kaynaklanan bir hataydı o. Ama artık olmayak...

Saygılarımla...

Kuntays

Einmal editiert, zuletzt von Kuntays ()

• Bu gün ki yazilarini

verdigin bilgi ve tecrubelerini paylastin ve de kimisi hos bilgiler

ama

iyi oku

forumun ön sayfasini sirf kendi adin gözüksün diye bir çok zaten tartisma ve paylasim konusu olmus temalari tekrarlamak

ne moderatörlüge

ne de havaforum kullaniciligina

sigdiriyorum

bunlari açikca - özel mesaj kullanmadan - herkesin huzurunda söylemekten kaçinmadan belirtiyim

• Bak yaraligöz kardeşim ben bu forumun 5. üyesim adımı tanıtmak istemek gibi bi amacım yok beni eskiler ve admin tanır zaten. Sadece forumun boş zamanında aktif olduğum için beni suçlayamazsın. Zaten kimseye bişi kanıtlamaya çalışmıyorum senin de ne yaptıgını anlayamıyorum her yazdığıma atarlı atarlı cevaplar veriyosun...

Saygılarımla...

Kuntays

• Bak yaraligöz kardeşim ben bu forumun 5. üyesim adımı tanıtmak istemek gibi bi amacım yok beni eskiler ve admin tanır zaten. Sadece forumun boş zamanında aktif olduğum için beni suçlayamazsın. Zaten kimseye bişi kanıtlamaya çalışmıyorum senin de ne yaptıgını anlayamıyorum her yazdığıma atarlı atarlı cevaplar veriyosun...

bunyamin i zaten seven fazla kisi yok

onunla alakali dusuncelerini yazabilecegin konu yok muydu?

• Forumda bir çok kişi bünyaminin tahminlerini paylaşması dikkatimi çekmişti o yüzden yazdım hem affedersin ama sanane

Saygılarımla...

Kuntays

• 3 aralik en düsük sicaklik konusunu açtin

güzel ama

her gün her gün ayri ayri konu açarsan neye döner burasi?
    [hr]

Kuntays, yeniden hoşgeldin seni ben moderator yapacağım. Özledik seni :) Bu arada seninle uğraşanlarla ben ilgilenirim :)

zaten aldigin görevi az da olsa yapmakla gayret göstersen bu duruma düsmez burasi

öncü olmaniz lazim

konulara 3-4 kelime yazip kapatiyorsunuz!

Einmal editiert, zuletzt von yaraligöz ()

• Tamam ayri ayri konular aç devam

gayet güzel devam habercimiz " Kuntays" bravo

[hr]

Bak yaraligöz kardeşim ben bu forumun 5. üyesim adımı tanıtmak istemek gibi bi amacım yok beni eskiler ve admin tanır zaten. Sadece forumun boş zamanında aktif olduğum için beni suçlayamazsın. Zaten kimseye bişi kanıtlamaya çalışmıyorum senin de ne yaptıgını anlayamıyorum her yazdığıma atarlı atarlı cevaplar veriyosun...

5. Uyesisin güzel

suçlamak gibi niyetim yok
    sadece madem buraya faydali olmak istiyorsun

son günlerde tartisma konusu olan ' konu basliklarina saygi' ve de 'konu disi konusmalardan forumu arindirmak'

ben ilk 'çop' bölümü olan bir forumla tanistim , gerek kalmamali buna 50 sene sonra merak eden arkadas arastirmasini yapabilmeli

...

benim yazdiklarimi okuyanlar komik ve de yersiz bulabilir ama olsun çünkü geriye bakinca az da olsa çabaladigim seyler buranin en güzel sekile sokmak için !

Einmal editiert, zuletzt von yaraligöz ()

• Yaraligöz kardeşim yazımı beğenen beğenir tüm forumun yorumculuğu sana mı kaldı... anket yapalim bu konuşmayi okuyanlar karar versin kim haklı tamam mı?

Saygılarımla...

Kuntays

• Buradaki kisilere sorarsan onlar zaten memnun

'burayi bulduk daha ne istelim' diyorlar

ama benim okudugum ya de katildigim 4 uncu Forumum

'her sey degisik olabilir'

'forum içinde dolasim'

'bilgiye ulasim'

daha kolay olabilir

puan almak amac olmaktan çikabilir

en çok ben konu açiyim

ilk beni okuyun

.....

bunlarin hepsi Foruma hiç yarari yok

• Tamam artık lütfen bu tartışmayı keselim. İkinizin de mutlaka hakli veya haksız olduğu şeyler var. Zaten kışa girmek uzereyiz bu yüzden birbirimizi üzmemek amacı ile
    Bu konuyu kilitliyorum.
    Moderator;
    YavuzSB[hr]
    Konu amacından saptığı için kilitlenmiştir.
    Moderator;
    YavuzSB

Einmal editiert, zuletzt von yavuzsb ()