İstanbul İçin Acil Uyarı ! (19 Şubat 2015)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• hep böyle herşeyi biliyomuş gibi bulmuş radar linkini! sonrada gidiyo diğer sayfada ustalara soruyo hava ne olacak diye! bişey 8 sefer söylenmezki! moralimizide bozuyoosun! gecenin kaçı havayı seyredelim dedik sana laf yetiştiriyoruz! bide ben yorumumu yapıorum diyosun! bak bisürü insan istemiyo kardeşim yapma yorum morum! hatıra defteri değilki burası..!

Hatira defteri :D :D Hahaha :D Bugun hicbir tahminim tutmadi bos bos konustum oturdugum yere 10cm kar yagdi istanbulda 60cm kar var aglicam nerdeyse ama caktirmiyorum forumdakileri cildirtayim dur az.... Kesin boyle yazmali

• Yağış iyi güzelde hava çok yumuşadı sanırım karlar düşüp düşüp duruyo çatılardan bu saatte böyleyse sabah nasıl olur düşünmek bile istemiyorum :(

Suan 0 ogleden sonra hafif hafif uzulerek veda edicez :( Ama o dusen karlae agirliktandir emin ol. Cam agacimiz kirildi bizimde :(

• Alican sen nerdesin onu bile bilmiyosun daha. Once tuzla diyosun sonra eregli diyosin. Abicim tuzlada cacik yok yaziyosun kac saattir. Bende tuzladayim 2 saatte 30 cm birikti bu mu bisey yok demek. Biraz kalibinin adami ol oyle gel konus. Sistemden iki gun once fos diyipte simdi bos bos konusmakla olmaz. Troll seni

• Alican sen nerdesin onu bile bilmiyosun daha. Once tuzla diyosun sonra eregli diyosin. Abicim tuzlada cacik yok yaziyosun kac saattir. Bende tuzladayim 2 saatte 30 cm birikti bu mu bisey yok demek. Biraz kalibinin adami ol oyle gel konus. Sistemden iki gun once fos diyipte simdi bos bos konusmakla olmaz. Troll seni

Yahu sikayet edelim sunu vallahi cildirtiyor milleti hocam!!!!!

• Yağış iyi güzelde hava çok yumuşadı sanırım karlar düşüp düşüp duruyo çatılardan bu saatte böyleyse sabah nasıl olur düşünmek bile istemiyorum :(

hakikaten ya:(aslında çıktım balkona hava çok soğuk 0 derece gösteriyo tabi gündüz rüzgar durursa 2-3leri görebiliriz.. burdada çatıdan karlar düşüyo arada demin yerimizden hopladık:)

• acaba semih hoca diğer ustalar ne dedi bilen varmı yarın için? yani hava açacaksa problem yok ama yağmura çevirecekse o kötü( karın en büyük düşmanı yağmurdur..!

• Sarıyer'in yüksekleri 22cm örtü ile kapattı sistemi.. İstanbul'un en çok kar alan yerleri de beni sevindirmiştir, ülkenin benden en uzak köşesine bile kar yağsa mutlu olurum.. 30 yaşındayım 2 haftadır üyeyim bu foruma, kendimce tahminler yapar dururum..ben kendimi kar manyağı sanıyodum ama sitede öyle manyaklar var ki çocukların bile yapmayacağı gülünç sidik yarışlarına giriyolar.. yarım saat çıksa adam boyunca kara batacağı dağlara yakın oturanlar İzmir'e yağan karı falan kıskanıyo.. adminler falan ne iş yapar anlamadım burda.. neyse sağlıcakla kalın..

Einmal editiert, zuletzt von kuzerkin ()