Dahili içerik için sorumluluk sınırlaması

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. HavaForum.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri, havaforum@havaforum.com elektronik posta adresinden veya aşağıdaki elektronik iletişim formu aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Şikayetiniz, bize ulaşmasını takip eden günden itibaren en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde Hava Forum yetkilileri tarafından incelenerek gerekli işlem yapılacak ve vermiş olduğunuz iletişim bilgileri çerçevesinde Hava Forum yetkilileri tarafından size gerekli geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Harici bağlantılar için sorumluluk sınırlaması

Sitemiz diğer sitelere ait bağlantıları içerebilir (“harici bağlantı”). Diğer sitelerin içeriği bizim kontrolümüzde olmadığından bu bağlantıların içerikleri konusunda bir sorumluluk kabul edemeyiz. Herhangi bir durum karşısında bağlantısı bulunan sitelerin sağlayıcıları içeriklerinden ve bu bağlantıdaki bilgilerin doğruluğundan sorumludur. Bu sebeple sitemize yabancı bağlantılar yerleştirildiğinde herhangi bir kanun ihlali tarafımızca fark edilemeyebilir. Böyle bir ihlal tarafımızca fark edilir edilmez ya da tarafımıza haber verildiğinde, ilgili bağlantı biran önce kaldırılacaktır.

Telif Hakkı

Sitemizdeki içeriğin düzenlenmesi, kopyalanması gibi işlemler için öncelikle yazar ya da yazarların rızası alınmalıdır.

Veri Koruma

Sitemizi ziyaret ettiğinizde sunucularımızda ziyaretle ilgili bazı veriler tutulabilir (tarih, zaman, ziyaret edilen sayfa). Ancak bu kişisel verilerinizin analiz edildiği anlamına gelmez (örneğin isim, adres, e-posta adresi). Eğer kişisel veri toplanacaksa bu ancak ve ancak site kullanıcısının öncelikli rızası alınarak yapılabilir. Kullanıcıların izni ve rızası olmadan üçüncü kişilerle veri paylaşımı yapılmayacaktır.

İnternet üzerinde veri aktarımının (örneğin e-posta yoluyla) güvenlik açıklarına maruz kalabileceğini belirtmek isteriz. Bu nedenle verileri üçüncü kişilere karşı tam anlamıyla ve kesinlikle korumak imkansızdır. Bu gibi güvenlik açıklarından doğacak olan zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yayınlanan iletişim ayrıntılarının reklam amacıyla üçüncü şahıslar tarafından kullanımına izin verilmemiştir. Onaylanmamış reklam amaçlı verilerin gönderilmesi konusunda yasal haklarımızı saklı tutmaktayız; örneğin; Spam e-postaları.

Kaynak: Mustervorlage.net