Posts by xsnow1905x

Semih başkan geçen sefer olağanüstü olaylar çıkabilir diyerek uyarmıştı ne yazık ki oldu.

Şimdi ise Karın yağmayacağı yada yağmura döneceği hakkında bir uyarı yapmadı. Üstüne uzunca bir süre yağacağından bahsediyor.

Temkinli olunacak en son sistem bence bu. Troller şok olacaktır.

Şuan yapacağım tek şey MGM nin radarına bakıp dev kütle geliyor diye forumu sallamak.

Bu sistem bozulursa bu yıl kar için fos. Babası da gelse yağmur yağar.

Benim beklediğim sürpriz ihtimali biraz daha düşse de halen temkinli bir şekilde sürpriz olma durumu mevcut.

Sürprizin olması çölde kutup ayısıyla karşılaşmak kadar olur En geç cuma gecesi başlar ve bastırır. Kar yağmaması için şekilden şekile giren mgm İstanbulun yarısını pembeye boyamış Gfs denilen illetde bazı yerlere 1 metre vermiş.

Demin show haberde de son 9 yılın en kuvvetli soğuğu diye haber gördüm yahu 17 şubat 2015 te Fatih -6.5 dereceye düştü yanlış bilgi vermeye bayılıyorlar
    Ama güzel kar harika bir soğuk geliyor efsane adayı bir sistem olacak hava-kars323 hava-kars323 hava-kars323
    An itibariyle Fatih te yağan yağmur beni korkutuyor görüş mesafesi baya düştü bu yağış kar olarak düşse tahmin edemiyorum ne olacağını hava-yagmusrs23333323333 hava-yagmusrs23333323333 hava-yagmusrs23333323333

Usta bu şiddetli versiyonu değil. Parti yarın başlıyor. Yağış şiddetlenicek karayel hucum edicek.