Posts by ANGARALI

Sinirden üzüntüden kaslarim seyiriyor goz kapagim ve parmağım atıyor.Biz bence artik tersten efsane yasayalim ya.Ne bilim barajlar subatta 15 e martta 10 a dussun nisandan itibaren denizi içeriz artık.

Yapma be güzel kardeşim , etme kendine .. kalk bir elinizi yüzünü yıka .

amatör şekilde şiir söylemeyi , kayda almayı seven güzel insanlar var ise yansımaların müziklerini kullanabilirler . Ney ile dans ediyor adamlar :)

External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Sözde, senden kaçıyorum dolu dizgin atlarla..

Bazen sessiz sedasız ipekten kanatlarla..

Ama sen hep bin yıllık bilenmiş inatlarla..

Karşıma çıkıyorsun en serin imbatlarla..

Adını yazıyorsun bulduğun fırsatlarla..

Yüreğimin başına noktalarla.. Hatlarla..

Baş başa kalıyorum sonunda heyhatlarla..

Sözde, senden kaçıyorum doludizgin atlarla.

Ne olur bir gün beni kapında olsun dinle..

Öldür bendeki beni.. ..

Sonra dirilt kendinle!

Çarpsan kara sevdayı en azından yüzbinle..

Nasıl bağlandığımı anlarsın kemendinle..

Kaç defa çıkıp gittim buralardan yeminle..

Ama her defasında geri döndüm SENİNLE..

Hangi düğüm çözülür.. Nazla.. Sitemle.. Kinle..

Ne olur bir gün beni, kapında olsun dinle..

Şaşırdım kaldım işte, bilmem ki n’emsin..?

Bazen kız kardeşimsin.. Bazen öp öz annemsin..

Sultanımsın susunca, konuşunca kölemsin..

Eksilmeyen çilemsin..

Orada ufuk çizgim, burda yanım yöremsin..

Beni ruh gibi saran sonsuzluk dairemsin..

Çâresizim.. Çâremsin..

Şaşırdım kaldım işte bilmem ki neyimsin…

😛

Eps de gayet güzel :)

İnşallah bizim de faydalanacağımız bir sistem gelecek . Yarın çok farklı tablolar çıkmış olsa bile umudunuzu yitirmeyin . İnşallah Antalya - Muğla - Girit arasına a.b atabilecek bir soğuk dalga gelecek 🙏 ancak vade uzun ve kesin konuşmak olmaz . Temkinli olmak nedir bizler bunu çok iyi biliyoruz .

Önce İtalya tarafına pörtledi devamında azorun ittirmesiyle birlikte muğla Girit arasina a.b bıraktı .

Devam etseydi yüksek ihtimal yağış verilerin de bir miktar yağmur arkası güzel bir kar yağışı gorünecekti . Güzel bir güncelleme oldu ama düşündüren şey sistemin ötelenmesi .