Posts by burakk

Hay Allah razı olsun hocam valla yatak cama çok yakın odada küçük bende de fobisi var şimşek ışığı aniden parlıyo ya aklım gidiyo bide o sesi duyunca kulaklarım patlıyor resmen iki gündür perişan oldum bu gece sayenizde rahat bi uyku çekicem gibi inşallah :)

Aaa hocam hemde nasıl uyurum varya.^^^^ Aşırı huzur veriyor bana.İnternette gökgürültüsü + yağmur için meditasyon videoları yapan insanlar bile var..^^

uzaktan hoş gelir de dibinde bomba sesleri gibi sesler duymak pek huzur vermiyor vallahi 🤦🏻‍♂️😂😂

Hocam görsel şölen değilde,ben aksiyonlu hava şartlarını daha çok seviyorum.Özellikle o gök gürültülü havada yatıp dinlenmek gibisi yok.İnsana gök gürültüsü ancak bu kadar huzur verebilir..

Gökgürültüsünde uyumak 🙄 ben uykumdan uyanıyorum arkadaş siz nasıl uyuyorsunuz 🤔 nasıl kafalar bunlar 🤷🏻‍♂️

Tamam afetlerden bizi Allah korusun. Ama yıldırımlar ne alaka? Orayı anlayamadım. Yıldırımların bize ne zararı var? Ha çakmış ha çakmamış ne olacak? Zaten kış boyu şimşek aktivitesi olmuyor. Yazın veya ilkbaharda olsa ne olacak yani?

Şimşek ile yıldırım arasındaki farkı öğrenin sonra konuşalım isterseniz . Şimşeklerden korusun demedim . Niye ? Çünkü şimşek bulutlar arasında olur ama yıldırım yer ve gök arasında olur dolayısıyla tedbirli olmazsak veya tedbirli olsakta evlere, ağaçlara vb. yüksek alanlara yıldırım düşme olasılığı vardır .

Umarım kütleler erir ve yalnızca topraklar için verimli olacak yağışı şimşeği alırız yeteri kadar azot miktarı yıldırım sayesinde toprakla buluşur 🙏🏻 Allah bizi afetlerden, yıldırımdan korusun.

Arkadaşlar yıldırımın sesini iliklerinize kadar hissetmek istiyordunuz umarım ev sallantısı yapacak kadar güçlü bu şimşek size gereken cevabı vermiştir bunu mu istiyorsunuz gerçekten ?

Aynısını ben de Eyüpten duyuyorum yaklaşık 1 saattir gök gürültüsü sesi duyuyorum böyle havaları sevmiyorum açıkçası hep ürkmüşümdür gök gürültüsü ve özellikle şimşekten bir anda çaktığından dolayı 🤦🏻‍♂️😂 eğer bu taraflarda ciddi bir etkisi olmayacaksa ben güne başlamak istiyorum artık başlayayım mı ?