Posts by cismo

Bence bu sistemin adı Vuslat değil, Teselli sistemi olmalı :)

2019 kışı boyunca modellerde güçlü güçlü görünüp tam üstümüze inecekken sönen tüm sistemlerin tesellisi... yetmez, ama evet..

Bahçeşehir'de maksimum 14 cm ölçebildik dün gece, buna da şükür...

Şimdi ise yeniden tipi bastırdı ancak sıcaklık dolayısıyla eriyor bir yandan yerdeki örtü... Yine de çok güzeldi dün gece....

Bu akşam saat 10'a kadar her iki yakada da azalarak devam edecek kar yağışları...

2020 için sinerjilerinize şimdiden başlayın ey ahali :/8103*

Şu link'e kar fotoğraflarınızı eklemeyi unutmayın ahali, müthiş fotolar geliyor...

Link: twitter.com/HavaForum/status/1099617658549477376

Kar yağısi gece saatlerinde etkisini kayıp mı edecek ? Bilgili bir kardeşim cevaplayabilirse sevinirim.

Gece 2den sonra coşacak... Şu an üzgün gibi olan Anadolu Yakası'nda kimse gece uyumasın.... Avrupa Yakası aynı şiddetinde devam edecek... Radar süper, radar enfes, daha da enfes olacak...

Eğer bu sistemin soğuklarının yunanistana falan giden kısmını biz alabilseydik istanbul belki de hiç unutamayacağı bir balkanlardan gelen soğuk hava dalgası klasiği yaşayacaktı. Yine de güzeldi sistem.

KEsinlikle katıldığım bir yorum bu... Yunanistan'ın da hiçbir işine yaramadı ki o soğuklar :/ Adamlar sadece baklavamızı değil, soğuklarımızı da çalıyorlar...

Sistem bizim için çöp şuan

Gece 02'den sonra rk223_kgigf-12351:/8103*

Sabaha kadar.....
    Cetvellerinizi metrelerinizi hazırlayın....

Şu an en güzel kartopu nerede oynanır? Avrupa yakası için öneri bekliyorum arkadaşlar.

Valla yüreğinin götürdüğü yere git, zira şu an yüreğinin götürdüğü her yerde kartopu yapacak kadar kar vardır yerde :D

Bu arada gece 02 ve sonrası diyorum, başka da birşey demiyorum...

rk23_kgigf-123

Radarda Karadeniz'de yeni kütleler oluştu...

İstanbuldaki karşılığını %60 Avrupa Yakası %40 Anadolu Yakası alır...

Saat de veriyorum, gece 2 sonrası...

Çünkü radardaki hareketler çok yavaşladı... Bu da bizim için bu gece anlamında çok çok çok çok çok çok iyi bir durum...

:gun_bandana:

Bu kar yağışı ne zamana kadar devam edecektir acaba?

Bu gece daha da şiddetlenecek,

yarın sabah 8'e kadar sürecek...

Sonra yarın öğlene kadar kesilecek,

yarın öğlen saat 2 gibi yeniden başlayarak, akşama kadar azalarak devam edecek

PAzartesi sıcaklıklar biraz artacak ancak halen düşük değerlerde...

Bu gece cetvelleri metreleri hazırlayın...

Bahçeşehir, Esenkent ve Esenyurt'ta araçlar yolda kalmaya ve kaymaya başladılar...

Şu saate kadar da herhangi bir belediye / tuzlama aracı görmedim...

Gece 2'yi bekleyin, muhteşem olacak.....

Gece tahminlerim;

* Kütleler hiç beklemediğim şekilde radara oturdular, tüm hareketler, tüm geçişler çok yavaş... Gece için çok iyi oldu bu... Radardaki yavaşlık gece boyu devam edecek.

* Gece saat 2'den sonra tipinin şiddeti artarak devam edecek. Avrupa Yakası biraz daha şanslı, Anadolu üzülmesin, oradan da bol bol gol haberi gelecek.

* Kıyılar sabaha kadar 3 ila 5 cm'i bulur.

* KAr sabah 8 gibi keser, yarın öğlen tekrar başlar, akşama kadar azalarak devam eder.

* Gece cetvellerinizi hazırlayın...