Posts by Giallorosso

Gece modelleri şaka yaptı bize. Gene en sıcak senaryo gfs'ye ait. Gün içindeki güncellemelerde değişmesi ümidiyle :)

-
    Sabah modelleride iç açıcı gözükmüyor yılbaşı için
    :-/

Modeller İç açıcı gözükmüyo olabilir, dışımız her zaman 60 katlı plaza hakan rahat ol sen, sistem bomba gibi geliyo ama bana göre yılbası sabahına dogru baslıycak yine kar yagsı 1 gün içerisine sıgacak sekilde geceye kadar aralıklarla devam edecek gibi ilerleyen günlerde daha iyi olacaktır modeller bana göre soguk hava yurdumuzda kalacak ocak 3 gibi tekrar bi yagıslı havanın etkisine girecez gibi gözüküyor ...

Okunmuş üflenmişlerin ilçesi,maalesef Sincan :-/

Malesef Lanetlenmiş İlçe Sincan, Aynı Sabri Gibi Her Türlü Yagmur Fırtına olur, Kar Yagacagı Zaman Yagış Durur Heryer Koparken Sadece Şehir Merkezinden Gelen Soguk ile Rüzgarın Savurdugu 3-4 tanecik Kar serpintisiyle Yetinen Yer Malesef Üflenmiş Lanetlenmiş Bi Yer, Buraya Yerleşim Yapan İlk Kabileyi Artık :)) Ankaranın Çevre kirliliği Sincan ! Oturdugum İlçeden Nefret Ediyorum Varmı Böyle Bişey

Yağış durumu son güne kadar netlik kazanamayacaktır. Hatta son gün bile kazanamaz. Bir bakmışız ufak bir basınç hareketiyle Ankara da yoğun kar yağmış.

Herşey Netleşti gibi kardeşim, gündüz 3 derecede yagan kardan ne köy olur ne kasap ankaranın yüksek yerlerinde örtü yapacaktır bu sistem alcak yerlerinde catılar ve arabaların üstünde örtü bekliyorm, toplam 5-6 saatlik bir kar yagısı var baskada yok oda aksam üstü etkili olacak gibi... yılbasında gelecek sistemi bekleyin oda yalan olur gibime geliyo ama hadi bakalım kısmet ...