Posts by Narsil

Onu diyorum ya hocam alakasız yerden neye saracaklarını bilmiyorlar.Yazık yani karşı tarafta %100 hatalı her hareketi falso adam var bunlar hala berkanın yürüyüşünde.Acun da en sonunda patladı sinir hastası sarı papatyaya.

Bu hafta elenirde gider umarım gerçekten sorunlu çocuk..

Yüzde yüz hatalı olan Yunus Emreyi eleştirecekleri yere Berkanın yürüyüşüne takılmışlar.Tamam benimde dikkatimi çekiyor ama en başından beri durum böyle.Karşı tarafta ruh hastası bir herif ağzı bozuk dengesiz ne dediğini bilmeyen bir yarışmacı var.Acun canlı yayına bağlanıp az bile yapıyor bunlara.

zaten Acun arayınca masada bir gerginlik oluyor acaba kime patlayacak diye:) sonrada aman abi canım abi, dalkavukluğun en babasını Furkan Dede ve Semih Öztürkten duyuyoruz..Berkandaki yürüyüş evet farklı algılanabilirde Yunus Emre çok mu düzgün hareket ediyor? bunu bile söyleyemiyorlar

Ben Amerika'da olan gösterilerin öyle çok piyasaya yansıyacağını düşünmüyorum. Zaten dolar kurunun bu denli yüksek olması Amerika bazlı bir nebze olabilir fakat daha yüksek oranda bizim ülkemizde olan sebepler yüzünden. Ani dalgalanmalar olabilir, fakat düşüş trendi devam eder yüksek ihtimal.

Eylül ayı sonlarına doğru dolar kurunun 5,50 civarına dönmesi bekleniyor piyasalarda. Bu düşüşe sebep olacak şeylerin gerçekleşmesi lazım. Öncelikle virüs öncesi hareketliliği bir nebze yakalarsak ve meclis açıldığında planlanan yargı paketleri mecliste bulunan partilerin oy birliği ile geçerse yüksek ihtimal döviz kurlarında ki ateş söner ve olması gereken değerlere düşer diye tahmin ediyorum.

Yargı paketlerinin döviz kurları ile ne alakası var diyen kişiler olacaktır fakat yabancı yatırımcılar pek bizim ülkemizde ki vatandaşlarımız gibi düşünmüyorlar.

bu konudaki yazınızı tebrik ederim. Yabancı yatırımcı özellikle ticari anlaşmazlıklar ve bunlar üzerinden gelişen davalarda, yargıdaki durumu kontrol ediyor. Bize dışarıdan yatırım gelmesini istiyorsak güven tazelememiz gerekiyor..

Diagramme GEFS

kırp babam kırp 1-4 haziran arası ufak tefek yağış var demiş ama artık sınırlı alan modellerine bakmak lazım. Görünen o ki bu ilk haftadan sonra hava biraz ısınacak ve ayın son 10 gününe kadar en azından şimdilik büyük bir ısınma yok

Hocam bugün protestocuların Beyaz Saraya girdiği videoları var ülke geneline yayılmış protestolar ve ABD'li polislerin eskileri değil şuankilerde öyle az önce farklı 2 video gördüm 2 tane polis kelepçelediği adamı dövüyor.

yazik ya, bu kadar sehirde isyan varsa bakalim nasil hareket edecek Trump efendi..Orduya vur emride verir bu deli..

ABD'de ortalık çok fena kızışmış, bu kadar olacağını tahmin etmiyordum

Ben sabah birkaç haber okumuştum polis merkezini ateşe vermişler vs diye, demek ki dahada ilerledi olaylar. Polisin ve ırkçı kesimin hareketleri olayları buralara getirdi. ABD bunu bastırır ama kendi içinde özellikle polis teşkilatında sorunlu insanları barındırmaması gerekli. Bugün eskilerden toplama birkaç polis şiddet videosu izledim, gerçekten psikolojik tramvası olan insanlar ABD de polis..