Posts by Mahir Yürüyen

Beylikdüzü'nde yağış durdu gibi şimdi dışardan geldim. 2 saat önce de çıkmıştım sanki önceki çıkışımdaki duruma göre hava biraz gevşemiş gibi geldi bana . yerdeki karlarda sulanıp erimeye başlamış, yollar da açılmış. Artık cephe geçişi sonrası sıcaklık yükselişi mi yoksa sıcaklık yükselmeye mi başladı bilmiyorum ama fark hissediliyor. Ama radar da boş değil, bakalım bekleyip göreceğiz.

D0BeoO6X0AA9Dpu.pnggfs-0-6.png?12?12

HavaForum Sevdalısı Keren hocam geçen seneki sistem çok güçlü ve yakın görünüyor ama hatırladığım kadarı ile bu günkü kadar kar bile almamıştık. Bu günkü görüntü çok daha zayıf görünürken nasıl oluyor da bu kadar kar alıyoruz açıklar mısınız çok merak ettim. Açıkçası biraz kafam karıştı o sistem nasıl oldu da bu kadar yakınken bizi etkilemedi. Yoksa yağış olmamış kuru soğuk mu çekmiştik. Ben bu konuda kendimce haritaları yorumluyorum ama galiba çok yanlış bir mantık ile mi yorumluyorum öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim.

B-xwuriXIAAscYl.jpg:largeSizce hangi yıl daha efsane ?

Elimde resmi yok o yüzden koyamadım ama 2004 bence de bir başka idi. Bence bizim yaşlardakilerin hatırladığı 1987 efsanesinden sonraki efsane idi.

Ama 19 Şubat 2015 de hatırı sayılır hafızalara kazınacak bir kar yağışı idi.

HavaForum Sevdalısı Hocam hayırlısı olsun inşallah, Allah utandırmasın. Emeklerinize sağlık gerçekten çok emek veriyorsunuz. Ayrıca çok sabırlı ve fedakarsınız. Bu işi çok sevdiğiniz her halinizden belli oluyor, başarılarınızın devamını dilerim. İnşallah çok güzel sistemler yaşarız hep beraber, buna inanıyorum.

:hfyeni (25)::hfyeni (25)::hfyeni (25):

SEMİH bey İstanbul’da ayın kaçında kar başlar 5 yadında lösemi oğlum İÇİN soruyorum çok istiyor karda oynamak belkide son kez oynayacak şimdiden Allah razı olsun

Öncelikle çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin, inşallah en kısa zamanda tam olarak sağlığına kavuştursun ve size bağışlasın Rabbim. Ama söylediğiniz bir şey çok dokundu bana. "Belki de son defa oynayacak" demeniz sanki umutsuzluğa kapılmışsınız diye düşündürdü bana. Allah tan sakın umudunuzu kesmeyin, kesmeyin ki çocuğunuz da hayata sizin umutlarınızla bağlansın. İnşallah daha çok kışlar ve karlar görür. Allah uzun ömürler versin, ailenize çocuklarınızla beraber ömür boyu mutluluklar dilerim.

Herkese iyi akşamlar. Ben model ve diyagram yorumlamayı bilmiyorum ama yeni yeni bu işe meraklanmaya başladım. 11-14 sisteminde en soğuk kısmın 12 si çarşambadan 13 perşembeye geçişteki gece saatlerinde olacak diye yorumladım ama yağışa baktığımda o gece sanki yağış yok gibi geldi. Yani yine soğuk ile yağış çakışmayacak gibi duruyor. Merak ettim gerçekten böyle mi diye. Bu konuyu incelemiş olan bilgili arkadaşlar bilgi verirlerse çok sevinirim. Bu sistemden kar umudumuz nedir acaba.