Posts by Milo

Tutsa da tutmasa da teşekkürler hocam bilgilendirdiğiniz için bizleri. Şimdi asıl sorun su sorunu İstanbul' da. Baharda yeterli yağmur alacakmıyız yoksa sıkı su tasarrufları yapmalımıyız. Bahar inşallah bol yağmurlu geçer de susuz bir yaz geçirmeyiz.

Az önce accuweather a baktım, sistem mart a kaymış derken bu başlığı görünce sevindim. Umarım tutar hayırlısı hocam, ancak bu sistem kaya kaya Ağustos'ta kar yağacak bu gidişle, mevsimler fena kayıyor sanki :D :D

Sabah erimez inşallah ta keyfini çıkartırız azıcık :D Hiç değilse 3-5 cm olsa :) Umarım bu güzel bir başlangıç olur ve Şubat'ın ikinci yarısı Azlağ efsanesi gelir de doyarız kara 8ork223_kgigf-12351

İstanbul' da Cumartesi sabahı karın keyfini çıkartacağız gibi görünüyor bu durumda :) Tutar umarım. Elinize sağlık hocam.

Cumartesi okullar tatilmiş :D Yarın akşam 18:00 den Cumartesi öğlene kadar kar yağışı var demiş Meteoroloji İşleri. Haftaiçine denk gelmedi malesef :( Yarın akşamı bekleyip göreceğiz, bugün ki yağış çok zayıf, sıcaklık ta yetersiz tutması için.

İstanbul' umuzun ve pek çok ilimizin ciddi su sıkıntısı var, bu bakımdan güzel haber, analiziniz tutar umarım hocam elinize sağlık. Kar almasak ta yağmura bile hasretiz iyi oldu bu. Olası su baskını ve rüzgar yüzünden olabilecek kazalara aman dikkat.

Zaten sistem de sorun yok arkadaşlar modeller günde 4 defa size aynı şeyi gösterecek hali yok sadece şunu söyleyeyim her gelen sistem bi öncekinden daha iyi olacak...:hfyeni (29)::hfyeni (29):

Haydi inşallah hocam :) Bir rica arkadaşlar, bizler dört gözle kar bekliyoruz ancak sokakta üstünde doğru düzgün giysisi, ayakkabısı olmayan insanlar ve zor durumdaki sokak hayvanları var. Onları da düşünelim. İki gün önce giyemediğim bir kışlık botu çöpün yanına bıraktım, 200 metre yürüdüm bir kağıt toplayıcı gence rastladım, sırtında inanın ince bir gömlek, ayağında da yazlık spor ayakkabılar vardı. Git al çöpün oraya bot bıraktım kerdeşim dedim, abi kışlık giysi yok mu dedi. Yok malesef derken içim ezildi ve ertesi gün yani dün kar yağdı :( Böyle işte, paylaşayım dedim. Konu dışı oldu, kusura bakmayın.

Arkadaşlar biraz evvel sona eren GFS gece güncellemesi ilimize tam 150 saat aralıksız kar yağışı verdi! Geçen senenin üzerine şükür etmesini biliyor muyuz? Ekseriyetle hayır maalesef... 150 saat kar diyorum alo?

Geç yatmanın mükafatını aldık sanırım :D Kutsal diyagram aşkına, gözlerime inanamadım, sizin yorumu da okuyunca inandım hocam ^^^^hava-kars323hava-kars323hava-kars323:gun_bandana::gun_bandana:rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk223_kgigf-12351rk223_kgigf-12351