Posts by elcin

elcin hayırdır tahmin yaparken eleştirel mod mu takılıyorsun buara? Ağzınızdan şu hiç düşmüyor eleştiremezmiyiz? Eleştirirsiniz ama zamanı geldiğinde ve mantıklı bir şekilde.. Size göre eleştirmek boş yere vurmaktan başka birşey değil.

Bu arada banlanmaktan da beter olabilirsin tahminlerini hatırlıyorum da senin senelerdir tutturabildiğin sistem yok 2 tane model çıktısıyla gelip tahmin yapıyorsun sonrada gelip yazarlara mı çatıyorsun? Doğru neyse söylemiyorsun bol keseden boşa sallıyorsun. Kış bitmemiş önümüzde 45 gün varken saçma sapan laflarla gelirsen müdahele edilir tabiki de.

Şimdi nacizhane bize laf yetiştireceğine o çok bildiğin hani her sene başarı üstüne başarı kazandığın tahminlerine dön model takip et.

Ben kışı bitirmedim anlamada problem yoktu umarım hergün efsane beklemeğe karşıyım tahminler tutar tutmaz o ayrı mesele ama herzaman efsane geliyor demek absürüt geliyor bana

Bu konuda son uyarımdır hayal satmak,insanların duygulariyla oynamak gibi tabirleri kim kullanirsa ebediyen bu siteden gidecek. Fütursuzlukta,dengesizlikte zirve değil de bu ne? Gördüğünü söylemek hayal satmak oldu bizim bu tip hastalıklı beyinlere ihtiyacimiz yok israr ederlerse atmasını biliriz. Yeter artık insanlarında sabır sınırı var bir değil iki değil üç hiç değil bir şey söylemedikçe iyice azıttılar. Sonra ben neden banlandım demesin kimse.

Eleştiridemi yapamıyacağız bu forumda hemen banlama silahına sarılıyosunuz doğru neyse onu söylüyorum üstadları eleştirmek yasakmı bu forumda

Aman aman takip önemli ama takip mesafesi de önemli. Hızınızın yarısı kadar boşluk bırakmayı unutmamak lazım.

Kardeşim o zaman hergün efnaeye geliyor diye milleti gazlayanlar bundan sonra ellerini geri vitese taksalar daha iyi aldığı yolu geri gidiyorlar böyle yapınca

Bu değerlendirmeleri kış sonunda yaparız, şuan için boşa tavsiye oluyor bu 1, 2.si üstad dediğin yazarlar modellere göre yorum yapmıyor dolayısıyla model hareketiyle efsane geliyor ya da gelmiyor demiyorlar..

Kardeşim peki boş tavsiye gibi gördün ama her seferinde efsane geliyor demek benim gibi kar delilerine hayal satmaktır. O yüzden insanlar hep efsaneye geliyor diye bekliyor sonrasında gelmiyor ve üstadlar dükkanı kapatıp gidiyorlar

Üstadlarımıza nacizane tavsiyem duygusal tahmin yapmasalar daha iyi olur. Görünenleri söylesinler geçen kıştan beri belki100 defa efsane geliyor başlıkları atıldı sonuç doğru düzgün kar bile göremedik. Modellerin her hareketlenmesinde efsane geliyor demek hayal satmaktan başka birşey değil.

Ecm kötü birakin bizi avrupaya bile soğuk yok diyor.Gfs ise umutlandirmaya devam ediyor.Eger gfs bir kaç gün daha ısrar ederse sert bir sistem ihtimali oldukça yukselir ay sonu için.Gfs boyle devam ettsin buralar şenlenir birkaç gune:)