Posts by Queen

  Queen İstiklal caddesine de yürüyüş yaparken o esnada okunan Ezan'ı ıslıklayanlar dan bahsediyorum. 15 Temmuz gecesi darbe zamanı yapılan sela dan hangi hasta rahatsız oluyor. Bunun neresinde bir anlayış aramalıyım, 7/24 müzik sesleri yüklesen bir yerde Ezan sesinden rahatsız olmak. Kusuruma bakmayın hocam tartışmaya dahil girmem bu konuda bunların ne yapmak istedikleri gayet aşikardır... Hayırlı Akşamlarınız olsun...

  Kimse ezanı yuhlamadı orada. Açıp araştırmıyorsunuz ki. Kim neden ezanı yuhlasın azıcık mantıklı olun lütfen ya. Orada kadınların yaptığı bir yürüyüş var, başörtülü olanından tut her türlü profilden kadın emekçi var ve polis müdahale ediyor. Tepki polise, siz gelmiş diyorsunuz ki ezanı yuhladılar. Pes diyorum, başka birşey demiyorum!

  Çok özür diliyorum, aptala anlatır gibi anlatacağım. Bir örnek vermek istiyorum.


  Ozan Tufan, bugün yabancı sınırlaması olsaydı, fenerbahçe'de elini kolunu sallayarak yine vasat şekilde oynardı. Oynatılmak zorunda kalınırdı. Ama şimdi rekabet olduğu için Alanyasporda kiralık olarak oynuyor ve kendini kanıtlamaya çalışıyor.


  Ozan Kabak bu sene Maicon ile forma rekabetine girdi ve o formayı aldı. 3-4 ayda Almanyaya gitti ve hala muhteşem oynuyor. Öbür türlü bu yabancı sınırlaması olsaydı, 3 milyon euro ve 4 yıllık sözleşme ile Galatasaray tutmak zorunda kalırdı ve samimi bir şekilde söyliyeyim, Ozan'ın kendini geliştirmek için sebebide pek kalmazdı. O kadar parayı yıllık kim alsa kafası rahat olur zaten. Örneğin Tarık Çamdal.


  Bu konuda kimse gelip karşı argüman savunmasın,haksızsınız. Durup düşünün sadece,bu milletin en büyük eksiği bu.

  Futbolu çok seviyoruz fakat bu kültürü kaldıracak futbolcular yetiştiremiyoruz.

  Bu kişinin kendini geliştirmesi ile ilgili. Ozan Kabak'ın ben ileride sorun çıkaracağına pek ihtimal vermiyorum. Karakteri iyi çocuk. Mesela Burak yılmaz ve arda turanın karakteri belliydi.

  Volvo kesinlikle en iyisi. Olmadı Skoda'da baya iyi. Yalnız Vintersaga bence Ford Focus 2014 kabul edilemez,ne dersin? Araç çok fazla hasar almış ve bu durumda içerideki kişinin ne derece güvenli çıkacağı tartışılır gibi.

  Yabancı sınırlamak cahilliktir, pasaportu yüzünden kalitesiz futbolcu oynatmaya mahkum kılmaktadır ve forma rekabetini kaldırdığı için gençlerin önünü kapatmaktadır.


  3:20 ile 14:00 arasına vakit ayırın.