Posts by GabelBerg_10

Üzgünüm, oran ortada birşeyleri ikaz ederken sen devletten iyimi bileceksin tarzı yorumlara maruz kalmak umrumda değildi değilde.Halen söylüyorum bu duruma politik olarak bakılmamalı günü geldiğinde en yakımızı hasta yatağında bir cihaza bağlı yaşadığını gördüğümüzde belkide iş işten geçmiş olacak.Bugün Yunanistan bile sokağa çıkma yasağı ilan ederken bizler neden kendi ohalimizi kendimiz ilan ediyoruz? Bakanımızın iyiliğinden hiçbir şüphem yok Allah binlerce kez razı olsun ama kalkıpta hangi ülkede böyle bir açıklama görülmüştür?

Patronun ağzına bakan,geçime muhtaç olan insanlar kendi ohalini nasıl uygulayabilir?

Başka bir konu çıkarılan ekonomik pakete göz attım ailem kahvehane işletiyor ve yaklaşık bir haftadır kahvehaneler kapalı.Pakette hiçbir destek yok şükür ki tek kahvehane üstüne değil geçimimiz ama ya tek geçimi kahvehane, kafe tarzı olanlar ne yapacak? Hadi onuda geçtim pakette konut kredi bile varken esnafın esine dair bir madde yok.

Bu serüvene emin adımlarla giriş yapsakta malesef ilerleyişimiz günden güne belirsizlikler eşliğinde oluyor.Lütfen bu yorumu devlet düşmanı bu milletin kötülüğü üzerine odaklanan biri olarak algılamayın.Sadece emeği, hakkı olanın hakkının peşindeyim fazlasında gram gözüm yok.

Gelecek sezon ava devam 4 yıl aradan sonra şeytanın bacağını kırarız :)

İzmir de insanlar biraz daha duyarlı ama yeterince değil hala sokaklarda insan sayısı bana gore fazla bankalarda kuyruklar var ve 1 metre kuralına uyunmuyor marketlerde insanlar iç içe alışveriş yapıyor yani müşteri sayısı onemsenmiyor ha birde parkta oturan yaşlıları saymiyorum bile??(

Dün sırf ortalığın durumunu görmek için arabayla şehir turu yaptım bir tane yaşlı görmedim.Geçenlerde yaşlı bir çifte ceza kestiklerinden kimsecikler yok ortada, malesef can değil mal ağır basıyor bizim insanımızda.

Satılan kitlere dair bir habere rastladım.

Kısaca bakan Koca 'ABD’ye 500 bin adet tespit kiti satıldığı doğru. Sırf ABD’ye değil başka ülkelere de satış yapıldı. Bu kitlerden üreten firmalarımız var ve bunların çok yüksek kapasitesi var. O yüzden bu satışlar yapıldı. Ama bizim Çin’den aldığımız kitlerle o kitler aynı şey değil şeklinde belirtmiş.

https://www.google.com/amp/s/w…ti-satildigi-dogru-293139