Posts by TermomeTre

Yaşını,seviyeni belli ederek gözümde bit kadar küçülme istersen, 100 tane hesap değiş gene dünkü çocuksun bana burda gelip edebiyat yapma, hangi dağlara güveniyosan fazla güvenme her an kar yağabilir kalırsın yüz üstü !

Öyleyse sen de dünkü çocuk oluyorsun .Benim de güvendiğim birileri yok merak etme bazı seviyesi düşükler için başkalarına güvnmeye de ihtiyacım yok .Vee ben sana kar yağacak, ya da yağmayacak diye bir şey dediğimi hatırlamıyorum. İstersen önceki konuşmalara da bakabilirsin. Ben sana sadece kendi oturduğunu şehri büyüttüğünü söyledim sen de bunun aksini iddaa ediyorsun, tamam öyle olsun . Sana demek istediğim şeyi anlamayıp çok farklı yerlere geldin. İşte ben bu yüzden konuşmayı devam ettiriyorum. İyi aksamlar Konu Kapansın Lütfen . @Kardelisi15

Hayırdır ? vezir,piyon tarzı konuşma tarzındaki özgüveni kim veriyor sana ? dün gelmişşin burda bana atarlı atarlı konusuyosun.Ben nerde yaşıyorsam orda olacaklar ilgilendirir beni istanbulda kar yağması yağmaması alakadar etmez beni,Şubatta yağan yoğun kar istanbula yaradı ama beni ilgilendirmez bu senide ilgilendirmez.

1.'si seninle konuşurken benim özgüvene felan ihtiyacım olmaz, 2.'si dün gelmişsin dediğin ben bu forumda 2 senedir takılıyorum.Hesap değiştirdim ...3.'sü Şubat'ta yağan kar seni ilgilendirmiyorsa umrumda değil beni ilgilendirir herkes kendi adına konuşsun burda. Kelimelerine dikkat et, seçerek konuş, ha bide dün gelmişsin dediğin laf bence tam sana yaraşır bence ;)

Bu kış iç bölgeler çoşacak gibi :) özellikle ankara-bolu arası metrelik kar olabilir el nino çok sakat bi kış yağış bol soğukta olursa dinmeyen kar yağışları demek oh oh ne güzel

Al işte gene kendini vezir yapıp, diğerlerini piyon yapanlardan kesin sen İstanbul'da otursaydın bu kış istanbulun olacak derdin ...

Sanki ilk defa sıcak oluyor bahane hazır zaten küresel ısınma...

Doğru ilk defa sıcaklık olmuyor haklısın. Ancak bunu kontrol etmek de bizim elimizde. Atmosfere salınan gazlar, ormanların tahribatı ve daha bir çok neden 'KÜRESEL ISINMA'ya neden oluyor. Bunun için önlemler bir an önce alınmalı. Aksine, küresel ısınma kötü sonuçlar doğurabilir...

Arkadaşlar sizlere bir sorum olacaktı;
    İstanbul'un ilçelerini soğuktan-sıcağa doğru sıralanmış şekilde alıntı yaparak mesajımın altına atabilir misiniz? Bütün ilçelerini yazmanız şart değil arkadaşlar. Bilindik olanları ve benim konumumu yani 'Avcılar'ı' da eklerseniz size minnettar kalırım. Şimdiden teşekkürler :) :D

Arkadaşlar sanırım bu fotoğraf bize ders olacak :)
    Bir önceki sorumda yardımcı olursanız sevinirim bekliyorum görüşlerinizi...

Arkadaşlar sizlere bir sorum olacaktı;
    İstanbul'un ilçelerini soğuktan-sıcağa doğru sıralanmış şekilde alıntı yaparak mesajımın altına atabilir misiniz? Bütün ilçelerini yazmanız şart değil arkadaşlar. Bilindik olanları ve benim konumumu yani 'Avcılar'ı' da eklerseniz size minnettar kalırım. Şimdiden teşekkürler :) :D

Arkadaşlar bana bu sayfanın linkini atabilecek var mı ? Buldum da 2016 ya bakamıyorum bulamadım yardımcı olursanız sevinirim :)