Posts by yusufbrbr

Bu bünyamin sürmeliye iyice ayar olmaya başladım her pazartesi yaptığı videolar ve dün akşam instagramda ki paylaşımları hep batı zaten karadeniz ve doğu hakkında hiç açıklama yapmıyor kendisine her yerden yazdım ama dikkate alan kim bizim bölgeler bakar başının çaresine zaten burda yaşayan yok burda okula giden çoluk çocuk işçi hastası yaşlısı yok yani bir kanalın hava yorumcusu objektif olmadıktan sonra buralar karışmış ne fayda hafta sonu herşey güzel olacak hasret bitecek inşallah 🙏

Hayretle şu tartışmanın nereye varcağını izliyorum yarın model değişse ne olacak öbürgün değişse ne olacak yani dünya bir tarafta yanıyo ülke doğudan batıya hergün deprem yaşıyo dünya de virüsler hastalıklar can alıyo atmosfer değişiyo dünya gaflette insanlar birbirine düşmüş dünya yıkılsa kimse farketmiycek mesele kar mı bugün biri yazmış karadeniz gurubu toplansak sohbet etsek bu güzel düşünceleri uygulamaya koyacağımıza bir birimize laf yetiştirme üstünlük taslama fikirlere saygı duymama biz böylemi bir araya geleceğiz bütün mesele kar dimi beyler yağsın gitsin bitsin yani her neyse dünyanın bunca yükü varken böyle saçma sapan muhabbetlerle bir cacık olmaz bizden iyisi kötüsü doğrusu yanlışı her koşulda birlik beraberlik beyler gerisi teferruat sabah herşey güzel olması dileğimle iyi geceler

Sessizce yorumlara ve paylaşımlara bakıyorum da bir panik havası bazen olumsuz bazen sevinç duyuyoruz ama sisteme daha 5 gün var hepimiz heyecanlıyız ama biraz saha sabır gösterip beklersek hem kafada ki soru işaretleri cevap bulur hemde hep beraber cetvelleri kürekleri hazırlarız bu güzel pazar gününün güneşin tadını çıkaralım herşey güzel olacak 🙏

Her şey güzeldi iyisiyle kötüsüyle uzun zamandır YB dan ötürü hava hareketi yoktu en azından kışı hatırladık üşüdük kar gördük inşallah bu zincir kırıldı daha güzel karlı günler bizi bekliyor

Dün gece soğuk yetmedi yağışta geniş boşluklar yaşadı trabzon merkez bugün için konuşuyorum deniz şarjör doldur boşalt yapıyor en fazla 10 dk ara veriyor peşine devam yağış ömrünü tamamlayamadı bir türlü soğuğun bir tık daha düşmemesi sahilleri fena etkiledi yoksa incede olsa bir örtü almıştık nasip şubata inşallah 🙏

Aslında hava forum trabzon watsapp gurubu yapacaz uyumayan uyuyanları uyandıracak nöbetleşe bekliycez kar yağınca watsapp tan arayıp herkesi uyandıracak nöbetçi sonra herkes resimleri bir biriyle paylaşacak anlık video falan 😂😂

Koca koca adamlar olduk ne güzel ya ruhumuz hala çocuk hala cam kenarında sokak lambasına bakıyoruz kimimiz sabah işe gidecek dünyada hala temiz kalan birşeyler var bu kadar kötülüğün içersin 👏🏻👏🏻

İşten çıktım yomradan lapa lapa sulu kar yağıyo evim beşirlide eve doğru giderken arabayı çevirdim dedim bi çamlık yapayım çıktım tipiden göz gözü görmüyor devam ettim yukarı kireçhaneye kadar gittim mükemmel kar yağıyodu biraz hasret giderdim sonra kar durdu bende döndüm 5 cm vardı yerde yollar bem beyaz bu arada resim yüklemek için ne yapmam lazım url mi kopyalayıp yapıştıracam ??