Posts by Northern Lights

Selamu aleyküm hayırlı akşamlar beyler bi sorum olacaktı bana bugün Aras kargodan bı mesaj geldi takip numarası vs vs fakat ben ne kargo istedim nede kargo bekliyorum yola çıkmıştır falan yazıyor aradım sadece ismi belli ne numarası var ne firma adı bu neyin nesidir başımıza bela gelmesin bu aralar heryer bomba gibi bilen biri cevaplarsa sevinirim hayırlı geceler

Numaranızı yanlışlıkla vermiş olabilirler. Takip kısmında teslimat adresi sizin adresiniz olarak mı görünüyor yoksa başka bir adres mi?

....

Bunu yapanları bir stadyumun kale direklerine bağlayacaksın, sonra canın sıkıldıkça gelip gidip eşek sudan gelinceye kadar döveceksin.

karasah Yatacak yerleri yok böylelerinin. Zamı koyanlara sorsan onlar bile bu kadar kıvıramaz ama yalakalar kıvırıyor işte.

Birde 2.el piyasasını dengelemek için sıfır araçlara ötv indirimi geleceği söylentisi vardı birkaç aydır, bu haber piyasada hayal kırıklığı oluşturur. Araba fiyatları iyice ulaşılmaz noktalara doğru çıkıyor.

Hay ağzına sağlık. Aziz Yıldırım'dan bıkma sebebimiz de buydu, her başarısızlığı dış güçlere yıkarak taraftarı arkasında birleştirmeye çalıştırması. İki yıldır yapılan sayısızca fiyasko transfer, kötü teknik adam seçimleri, bunlara paralel olarak gelen başarısızlıklar ile başımıza gelen her şeyi hakediyoruz maalesef.

Forumun çökmesi nedeniyle araya kaynamış ama semtimin takımının şampiyonluğunu yürekten kutluyorum, yıllardır istikrarlı bir şekilde üst sıralara oynamanın meyvesi sonunda alındı. İleriki yıllarda da şampiyonluk kazanması şaşırtıcı olmaz.

Hala verileri ne diye takip ediyorsunuz anlamiyorum. Onceden veriler aciklanacak diye tv onunden ayrilmazdim. Simdi 3 gunde 1 bakiyorum. Yakinda hic bakmayacagim. Maskemi takiyorum. Klabalik ortamlarda da bulunuyorum. Cafe, avm, cay bahcesi, cami vs. heryerede gidiyorum. Hayatin olagan akisina kaldigim yerden devam ediyorum. Ben pandemi doneminde de calistim zaten. En kotu zamanda yakalanmamanin verdigi bir guvende var. Hayatiniza devam edin. O kadar pimpiriklide olmayin. Psikolojik sorunlar yasarsiniz. Yasayanlari gordum. Ilaca basladilar. Benden demesi.

İmzamı atarım. Pandeminin en yüksek olduğu dönemde, herkesin evlerine çekildiği dönemde bile bir bankacı olarak mecburen işe devam ettim. Allah'a şükür şimdiye kadar hastalığa da yakalanmadım, maske takıp sosyal mesafeye de elimizden geldiğince uyarak normal hayata devam etmeliyiz, çok takınca hayat zehir oluyor insana.

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar 3.7k

• Vintersaga
    2. Replies
      3.7k
      Views
      300k
      3.7k
    3. Boeing 777-300E

1. Veri Paylaşım ve Değerlendirme Merkezi 5.1k

• Interstellar
    2. Replies
      5.1k
      Views
      544k
      5.1k
    3. ExcuseMe

1. Marmara ve Batı Karadeniz Raporlar-Yorumlar 7.5k

• Samet
    2. Replies
      7.5k
      Views
      491k
      7.5k
    3. berkay_tuku

1. Konu Dışı [Genel Sohbet] 1.6k

• Interstellar
    2. Replies
      1.6k
      Views
      49k
      1.6k
    3. icenow123

1. MGM Tahminleri Değerlendirmeleri ve Yorumlamaları 3.4k

• UmuTCaN
    2. Replies
      3.4k
      Views
      213k
      3.4k
    3. Aykut53

1. Doğa ve Kış Bağlantısı 589

• Efsane-Semih
    2. Replies
      589
      Views
      71k
      589
    3. Curious snowflake

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 15 (03.10.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      153
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 15 (03.10.2020) Genel Yorumlama 2

• Samet
    2. Replies
      2
      Views
      103
      2