Posts by pendikcii

Değerli kardeşlerim

Öncelikle size samimi olarak bir kaç kelime söylemek istiyorum. Bu foruma çok yazdım. çok katkım oldu. Bazen banlandik, bazen horlandik. Ama hakikaten bu forumdaki yönetici kardeşlerim gibi anlayışlı yöneticiler hiç bir forum da yok. siz siz olun değerini bilin. İçinde bazı sorunsal, onyargili üyeler tabiki bulunduruyor ama onlar kendi kendilerine eriyip giderler heryerde olduğu gibi. Burdan yönetime saygılarımı sevgilerimi hurmetlerimi iletiyorum. Bu foruma yazmaya sizleri önceden haberdar etmeye devam edeceğim.

Kardeşlerim gördüğünüz üzere bir sistemde daha kalbinden vurdum. Sizlere 15 20 gün önceden sistemleri haber vermek benim için gurur verici. :D

21 Kasım civarlarında 9 10 aralıkta sistem olacağını ve bu sistemin 3 aralıktan itibaren diyagramlara yandiyacagini belirttim. Bu sistemin 2 3 gün geç veya erken gelebileceğini söyledim. Çünkü bu uzun vade tahmini. Ve çok şükür 15 te 15 oldu. 24 aralıkta ki sisteme de hazır olun. bu iki sistemin verilerini sistemlerden sonra sizlerle paylasacagim. Şu anda diyagramlar ve modellerin hali en büyük verileim:)

havacılıktan anlamıyorsun, matematik konusuna hiç girme. 7 günlük sapma 25 günlük tahminde çok büyük bir rakamdır. erken gelme veya geç gelme olasılıkları toplamda 14 güne tekabül eder ki, herhangi bir insan da sallamayla kar olasılığını, bu sapmayla çok rahat tutturabilir.

Konu dışına çıktığım için herkesten özür diliyorum.

Kardes bu sistemde sadece biraz gec bildim.yani tarihini tam tutturamadım.son 5 6 gune modellerin hala karar verememesinn yanında benim tahmin pırlantadır

20 gün önceden yapacağın tahminde 1 haftalık sapma oluyorsa o tahmin değil papatya falıdır ancak.Diğer arkadaşlarına bu yüzden saygısızlık etme derim onlar gece-gündüz veriler ile bizimle ya sen?

20 gunde degil 25 28 gun. ;) gunu gunune yapacak kadar kim yapabilir ki. 10 gunlum tahminde yaparım ama 25 gunde senaryo ve sapma degeri artıyor

23 Aralık Büyük Marmara sistemi nin etkileri hala devam ediyor burda okulda mahsue kaldık çıkamıyoruz lake effectler durdurak bilmiyo yardım edin arkadaşlar 911 i arayın acilll

konumu tekrar okuyunuz.tam ustune bahsettigim tarihe geldi.biraz gecikebilir demistim ve oyle oldu. Konu forumda mevcut. baslık 23 aralık ama icerik te 23 veya 26 yazdım sapma degerlerinide soyledim .cok sukur2 de 2 yaptım