Posts by kartanesi

Evet arkadaşlar herkezde yine bir karamsarlık başlamış yok modeller berbat diyagram hamak kurmadı soğuklar avrupaya kaçtı nedir bu izlandadan çektiğimiz falanda filan filanlı falan dikkat ederseniz son 10 15 gündür doğu karadeniz doğu anadolu ve güneýdoğunun doğusu ve iç anadolunun doğusu güzel kar yağışları alıyor yağışlar batıdan başlauarak yelpaze şeklindedoğuya kadar uzanıyor batıda yağmur şeklinde olan yağışlar iç anadolunun doğusundan sonra kara dönüyor yakın zaman kadarda batı bölgelerinde kar yağışı gözükmüyor kış 21 aralıkta başlayıp 21 martta bittiğine göre 90 günlük bir kış mevsimi var şubat 10 a kadar kuvvetli bir sistem gözükmediğine göre kışın 3 te 2 lik bölümünü bitirmiş durumdayız eee futbolda 90 dakika yani 60. Dakikaları oynuyoruz bizdede iyi bir teknik direktör var(efsane semih) 3 oyuncu birden değiştirip rakibin üstüne dalga dalga ataklar yaparak 75. Dakaikaya (şubat 15 ) şahane bir rövaşata golü atarak önce beraberliği sonrada galibiyet golünü atıp (batı bölgeler için) maçı alabiliriz yinede en iyisini bilen gören takdir eden allaha aittir inşallah bu maçı alıcaz

havaforum üyesi meteorolojiye gönül vermiş kar sevdalısı kardeşlerim yaşım 47 5 senedir havaforum u takip ederim 3 senedirde üyesiyim bende en az sizin kadar kar delisiyim kış başladımı hala 5 yaşındaki çocuklar gibi camın önüne gelir kar yağıyormu diye takip ederim yaşım itibariyle istanbul da 83 85 ve efsane olan 87 ile 2004 kışlarını yaşamış birisiyim modelden anlamam azor u bilmem ull ne demek hiç bilmem izobarmış alçak basınçmış hak getire ama bildiğim bir şey var ki bu yaşıma kadar istanbul un karsız geçen kısları 2 dir bilemedin 3 tür onun için içiniz rahat olsun aralık ı ocak ı boş geçsekte şubat ta muhakkak iyi bir kar yağışı göreceğimizi bütün kalbimle inanıyorum tabiiki takdir allahtan bu arada EFSANE SEMIH kardeşime başarılar diliyorum son olarak Ahmet can atanç kardeşim yorumların ve yazılarını çok beğeniyor ve başarılarının devamını diliyorum

Biraz daha sabır

Hepinize iyi forumlar

tudor gs hayırlı olsun bu sene olmasada seneye bașarılı olabilir çünkü bu senede bjk șampiyon olacak tabii șöyle bir olayda var bjk ônünde șenol güneș var kasımpașa ve karabük maçlarının kaybeldilmesinde baș aktör maalesefki kendisidir. Bu arada aklım hala almıyor olcay gibi birini ve kerim gibi iyi bir yedgin gitmesine nasıl izin verdi ikisinide ligin ilerleyen haftalarında çok arayacağız özellikle olcay ı ligin sonuna gelirsek șampiyon zorlansada bjk 2. Gs 3. Bașakșehir 4. Antalya 5. Fenebahće olur kupayı fenerbahçe alīr 2.lige gs koydum ćünkü șampiyonlar liginde elemeleri geçebilecek bence tek takım șansın danmıdır tecrübesindenmidir bilmem seneye șampiyonlar liginde muhakak 2 takımımız olması lazım bütün takımlara bașarılar

arkadașlar ișin ôzeti șu yașım 46 alın beni barcelonaya koyun o takım içinde sırıtmam türkiye liglerinde oynayan herhangi bir futbolcuyu alín bjk koyun sırıtmaz futbolda kiși değil takım önemlidir mesela hagi koy șu an ki fenere veya alex i sıradan futbolcular olurlar hagi ve alex in gs ve fb de oynadíģı dönemlerde onların yanlarındaki futbolculardı onları hagi ve alex yapan

Tarantula kardeșim diğer tahmin sitesinden tanıyorum seni semih kardeșim havaforuma geçince benim için diğer tahmin sitesi bitmiști senide burda görmek güzel senin yorumlarınıda merakla bekliyoruz

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar 10k

• Vintersaga
    2. Replies
      10k
      Views
      1.1M
      10k
    3. Armando

1. İç Ege ve Batı Akdeniz Raporlar-Yorumlar 529

• KarTutkusu03
    2. Replies
      529
      Views
      22k
      529
    3. Erol..

1. Diğer Modeller (GEM, CFS, NASA vs) 4k

• Kar Hastası
    2. Replies
      4k
      Views
      461k
      4k
    3. berkay_tuku

1. İzmir, Aydın, Muğla, Manisa Özel Raporlar-Yorumlar 4.7k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      4.7k
      Views
      261k
      4.7k
    3. Snowbird06

1. Marmara Bölgesi Raporlar-Yorumlar 2.6k

• Narsil
    2. Replies
      2.6k
      Views
      176k
      2.6k
    3. sura16

1. Konu Dışı [Genel Sohbet] 6.8k

• Interstellar
    2. Replies
      6.8k
      Views
      240k
      6.8k
    3. Ecmedical

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. 27/28 Ocak Siklonlu Sistem 27

• Storm Chaser
    2. Replies
      27
      Views
      5.7k
      27
    3. ENDEMIKS

1. İç Ege ve Batı Akdeniz Raporlar-Yorumlar 529

• KarTutkusu03
    2. Replies
      529
      Views
      22k
      529
    3. Erol..

1. HF 2021 Kış Ligi Yarışması 9 (30.01.2021) Genel Yorumlama 15

• Samet
    2. Replies
      15
      Views
      673
      15
    3. arnavut

1. HF 2021 Kış Ligi Yarışması 9 (30.01.2021)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      425
    1. HF 2021 Kış Ligi Yarışması 8 (23.01.2021) 67

• Samet
    2. Replies
      67
      Views
      1.6k
      67