Posts by kilanli

  ozellikle 5 inde nigde aksaray kayseri hattında kuvvetli yagislar olabilir.bugundr baya iyi.yarin vr obur gun saydigim yerlr en zayif halka bu sfer diger yerlr daha iyi.

  Yarin ise tuz gölü usti ve eskishir ve en bati keismlrr baya baya kuvvetli sagankalar alacak

  bu bölgenin en sorunlu istasyonu niğdede sanırım. Dün iftar vakitlerinde yağış başladı saat 22:00 oldu ve istasyon 4 mm de herzmaanki gibi takılıp kaldı. sabaha kadar yağmur yağmasına rağmen 4 mm olarak girilmiş. O kadar şikayet yazdım hala aynı tantana.

  Cogi yanlis ölçüyor bnece hemserim ulukislayada geceden beri yağıyor ama dusuk ölçüyorlar.

  Baska illerde de baya yanlislik var gibi

  Favoriler kim

  Hangi yer favori degil desek daha iyi soru olur.corum her gun yagisli nerdeyse nevşehir kayseri aarasi konya dogu niğde bunlar baya sansli yinr kayserinin bircok yeri ankara batisi eskişehir guney.

  Gunu birlik sideetli yagislar da ise nigde konya civari sivas civarı ve eskişehir batisi sanssli

  arkadaslar cok asiri olmayacak 100 mm ustu ggözükmeyecekti.ve yagis yayilimci olacak buda avantaj.

  Nigde aksaray konya civarı 2 mayos da.kuzry keismlrde 3 5 mayis da.yine 5 6 mayis da konya da yerrl kuvvetli yagsilar olacak.

  Kg gunluk 20 kg belki ustu yagislar olur.

  Sistemin yayilimci olmasi afeti onleyecek.

  Hala nem kapasitesi yuksek degil o yagislar icin

  İlaç da atamayacağız abi. Çiçekten çıkacak ağaçlar, nasıl da denk geldi. :) Nereden baksak en az 1 haftalık yağış var. Üstelik dahada uzama sinyalleri var

  Yarin la obur gun cok beklentim yok yagis olarak.o ara atabilrisin sonrasi riskli yagada bilir hic yagmayip gecistirebilir sonucta yerel.

  Ayin 9 undan sonra gelecek sıcaklardan once iyi olacak bu yagislar

  İnşallah hocam,Ankara'da istediğimiz yağıslara bir süredir kavuşamıyoruz.Genellikle hep kırpıldı yağışlar...

  Bu sfer en favorilerden biri(gecen ki sistem de baska yerlri favori gosterdik ama bu sefer dönecek pek biseyi yok) ama gunu birlik sayılirdi o sistem ve hava hala soğuktu yagacak yerr bile yagmadi bu sfer daha iyi

  mayis ayiyla beraber genis kapsamli uagislar oalack demsktik.isinma sebebiyle daha nem yüklü bulutlar olacak.ve yağışlar yerel olarak kuvvetli olacak.sistemin kuzeyli olmasi da kuzry keismleri bu sefer memnun edecek.

  Karaman civarı en sanssiz yerlrden biri fakat o bilr baya yagis alacak.karaman yoresi haric genel anlmda nerdeyse her yer favori

  Doç. Dr. Alper Şener, ikinci bir salgın beklediğini, yaz döneminde buna hazırlık yapılması gerektiğini vurguladı.

  Bi daha ulkelrin bunu yasayacgaini hic sanmam hocam.olan hastalar bu denli yuksek ölümler le değilde belki bir grip dalgasi gücünde olabilir.ulkelrin bi daha boyle bunu gundeme cikaracagini da sanmam.

  Olumler olsa bile medyq da cok az yer bulacaktır ve normal hayat devam edecektir.

  Cin de bi iko habr cıktı o bile yalan yanlis hemen yok oldu.