Posts by Bilal

Ahaha komediye bakın ya çok özür diliyerek 2 mesaj üst üste atıyorum

insanlar 10 gündür bahar modunda,forumdakiler nerdeyse 1.ay önce takibi bıraktı olan bitenden kimsenin haberi yok

ve işin komiği her geçen güncellemede değerler bize dönüyor gülmemek elde değil bu rüya gerçek olsun

Beyler şaka değil bu ya farkında mısınız aralık ocak şubatta ıkındığımız soğuklar oluk oluk gelecek gibi

acayip bir yıl,bu sinoptik gerçekleşirse bu yılın acayipliklerine bir yenisi daha eklenir 2020 sen çok başkasın

Beyler 10 gün sonra ibre bizden yana

bu yıl ocakta gelen sistem de zehirli oku ben attım

bu sistemde de ben atıyorum.Belki yorgan battaniye değil ama ılıkçılara karşı kazanılan bir zafer

bahar geldi oley diyenlere karşı bir zafer :D

Azlağ gibi sistem yoksa kıytırık sistemle uğraşmak işsizliktir bu saatten sonra zaten doğa uyanmaya başladığı için bahara sistem tarıma seralara vs zarar verir

İlk başta bende senin gibi düşünüyordum,ama mart ayında dışarıda mayıs etkisi görünce havada yağacak 10 dk lık kıytırık graupeli bile kovalamaya razıyım

Azlağa gelirsek Seneye olmazsa öbür seneye,İstanbul bir döngüye girdi 90 lı yıllarda da böyle bir dönem geçirmiş olduğumuzu büyüklerimden duydum elbet bu uğursuzluk kırılacak

Değerli arkadaşlar öncelikle hepimizin başı sağolsun. Suriye'de canını veren şehitlerimiz baştaolmak üzere ay yıldızlı al bayrağımız uğruna canını feda eden tüm vatan evlatlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.

Kış özellikle batı ve kuzeybatı bölgeler adına sıkıntılı geçti. Beklediğimiz aksiyonlar kar yağışı anlamında çok zayıf kaldı. Mevsim dönüşüne başladı. Bundan sonra dalgalanmalar en ekstrem hali ile yağdı geçti tadında kar yağışları oluşturabilir. Ben şahsen tek bir kar topu dahi yapamadan kızımla kardanadam yapamadan bi kışı tamamlıyorum. Bu kışa dair önümüzdeki günlere dair soru ve görüşlerinizi bu başlık altında konuşup değerlendirmek adına bu konuyu açmış bulunuyorum.

Vortex inadından ilkbaharın (takvimsel olarak) ilk günlerinde vaz geçecekmiş gibi görünüyor. Mevsim normalleri altında bir Mart ayı ikinci yarısı bizleri bekliyor. Bunun şiddeti gün geçtikçe kendisini gösterecektir.

Hepinize sevgi ve selâmlarımla. uzays3271653126

Hocam bu güzel haber kar yağmasada mont kazak parmaksız eldiven takmayı bir süre daha istiyorum

ve baharı erken getirenler ters köşe olsun :D

Gfs 1987 yeniden diyor :D

gerçekleşme şansı %2.5 :D ama oda bir ihtimal değil mi arkadşlar peri masalı gibi olur.

İÇ/GÜN/FORUM

Tüm Kış sistemlerden aradığını bulamayan forum ailesi Şubatın 20 sinden sonra model takibini bırakmıştır.

Bir kaç tane hava aşığı takibe devam etmektedir.Gfs 20 Mart'a sistem gösterir.İlk sefer kimse önemsemez,daha sonra arka arkaya sistemi

indirir.Forum bir anda ocak başına dönmüş,canlanmıştır. Üstadlar açıklama yapar

Efsane Semih

Sistem geliyor.Tarihin en karlı Mart'ına

hazır ol İstanbul

Sistem giriş yapar,tüm kar sevdalıları 3 yılın acısını çıkarır .... :D

İnsanlar şubat bitince ve havayı sıcak görünce direk bahar moduna girdiler

acaba biz mi bu konuda fazla bilgili ve ilgiliyiz ya da onlar mı fazla ılıkçı ?

2 gün sonra kar soğuğu olmasada gene soğuk ataklar olacaktır mart 21 e kadar kışa devam