Posts by Bilal

Ben bu konuda size katılmıyorum.Kış dediğiniz sadece kar değil bence.Bulutlu havalar,Yağmurlu havalar,Rüzgar,Ayaz tabi bir de kar
    Yani kış dediğimiz hepsini içine alan ,soğuk ve gün ışığını az aldığımız bir mevsim bu hava olayları dengeli olmadıkça kıştan tad alamıyorum
    Kasımın 8.deyiz Sonbahar başlayalı yaklaşık 68 gün olmuş.Kaç gün yağışlıydı veya kaç gün serin/soğuk geçti ? Üzülüyorum elden birşey gelmiyor

Beklediğimiz tarihlerde beklediğimiz yerler kar yağışı aldı geleneksel takvime yine aykırılık olmadı büyük ölçüde :)

Şimdi önümüzdeki 5-7 gün içerisinde bu yılın ilk sistem başlığını açmak var. Bunu da Ekim ayı ortasında belirtmiştim bu başlık altından Allah utandırmasın :thumbup:

Hocam diyagramlarda hiç ışık yok noluyor böyle .Yağmura hasret kaldık resmen

2000 doğumluyum çata pat ,küçük yaşlarda karlı bir kış günü Bağcılar Meydanda yürüdüğümü hatırlarım hep (ya 2004 ya 2006)
    2008 Şubatın da ilk okuldaydım 2.sınıfta o yıl İlk defa sarkıtlara tanıklık etmiştim Fb,Milli Takım içinde güzel bir yıldı
    2010 iyiydi.2011 Martta kar aldığımızı bilirim 2012 unutlmazdır.2016 yılbaşı sistemini 15 gün öncesinde diyagramlara yansımış ve bunun için başlık açmıştım
    2017.Ocak sistemi en mükemmeli olabilir sanırım.İlk Kız arkadaşımla Cuma günü öğlen sinemaya gitmiştik .Akşam 6 ya kadar yağan yağmur , Yerinin 4-5 günlük mükemmel bir sisteme bırakıyordu.Hem Fenerbahçe Basket takımı içinde mükemmel bir yıldı.18/19 ise hüsran ...