Posts by Diablo~

Çok yanlış bir düşünce. Doğu Türkistan'daki katliamı yapanlar Çin hükümeti, Çin'de yaşayan insanların birçoğunun bu durumdan haberleri bile yok. Çünkü medyada, televizyonda bu katliamı yayınlayan tek bir kanal bile yok. Virüs yüzünden ölen insanlara, annesiz,babasız kalan bebeklere, çocuklara sevinip sayılarının artmasını istemeniz hiç hoş değil ve ayrıca bu virüs sadece Çin'de olmayacak, hızlıca tüm dünyaya yayılacak. Ek olarak "İNSAN" olarak bakmadığınız Çinliler Türkiye pazarında çok önemli bir yere sahip. Neredeyse Türkiye pazarındaki ürünlerin %30u Çin malı. Ve ek olarak yerli otomobilimizde de bir çok Çin malı parçalar kullanılıyor. Eminim sizin evinizde de "İNSAN" olarak bakmadığınız Çinlilerin ürettiği çok sayıda Çin malı ürün mevcuttur. İyi forumlar.

Size göre yanlış olabilir fakat ben böyle düşünüyorum.Ve tekrardan söyleyeyim.Allah sayılarını İNŞALLAH dahada artırır..

Çinlilier bende sevmem ama istediğiniz şey "salgının daha fazla yayılması" iyi bir şey değil.Uçu bizede dokunacak salgın olursa.

Salgının daha fazla yayılmasını elbette ki bende istemem fakat Çin'li insanlar ölüyor diye üzülcek değilim aksine seviniyorum.Umarım bir an önce çözümü bulunur.

Diğer takımlar tabiki de çok temiz değil gs zaten elini kolunu sallayarak turu geçmesi lazım anlamadığım şey şu her takım için geçerli benim takımım böyle tur geçecekse Anadolu takımı 2. Planda kalacaksa lanet olsun öyle tura öyle düzene bu arada ligde inanılmaz şike dönüyor iddia lobisi demirörende olduğu sürece şaibeli maçlar her hafta olacak örnek bugünkü Trabzon denizli maçı iddiaya özel olarak hazırlandı ve iddia kazandı futbol bitmiş arkadaşım ağlayanı yok

Elbette öyle.Ben bu sene koyu bir GALATASARAY'lı olarak Sivasspor'un şampiyon olmasını istiyorum.Ben maç öncesi bile inşallah eleniriz dedim ama kazandık yine.

Mazallah sonra 2-2 biterdi fatih terimden tut abdülrahim albayrağa kadar kaos ortamı oluşurdu hakem o staddan çıkamazdı hepimiz çok iyi biliyoruz yıllardır oynanan tiyatro var ama sorsan biz çok temiziz derler

Diğer İstanbul kulüpleri pırıl pırıl sadece Galatasaray kirli öyle mi ? Çıkın artık şu kafadan rica ediyorum.Ne Beşiktaş ne Fenerbahçe ne de Galatasaray bu 3 takımada hakemler yeri geliyor yardım ediyor yeri geliyor harcıyor.

Galatasaray'lı olarak Fatih Terim'in artık emekliye ayrılması gerektiğini düşünüyorum.2 senedir ne organize atak var , ne taktik var , ne oyun okuma var , ne de yerinde oyuncu değiştirme var.Fatih Terim'in kurallarından biri sanırım gol yemeden oyuncu değiştirelemez.Berbat oynuyoruz resmen BERBAT

Oturduğum yerden aniden başım dönmeye başladı resmen dünya dönüyor bu ne böyle durduk yere

Aynı şekilde benimde.Üstüne karşı bina yıkılıyor birde öyle bir ses var ki videoları son ses açtım fakat kulaklık yokmuş gibi izliyorum resmen.?(

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar 3.5k

• Vintersaga
    2. Replies
      3.5k
      Views
      287k
      3.5k
    3. -WF-