Posts by Diablo~

Çok başka bir seviye. Benim için en iyisi ve de kolay kolay gelmeyecek bir yetenek. Dediğin gibi klasik Messi golü. Dünya Kupası kaldırmadan bırakırsa çok üzülürüm.

Kesinlikle öyle hocam.Messi bana göre şimdiki zamanın değil,bütün futbol tarihinin en iyi futbolcusu.Bu adam dediğiniz gibi Dünya kupası kaldırmadan bırakırsa bende çok üzülürüm.2014 yılında ki Almanya - Arjantin finali dün gibi aklımda..

Arda'nın Galatasaray'a dönmesine ben sevindim açıkçası.Fenerbahçe taraftarı Emre Belezoğlu'na nasıl sahip çıkıyorsa bizimde Arda Turan'a sahip çıkmamız gerekiyor.Yanlışları oldu mu ? elbette oldu.Fakat Türkiye'de futbol her zaman böyledir.2 tane örnek verelim hemen mesela Burak Yılmaz Beşiktaş'a gelmeden önce çArşı ''burak mı öğk'' gibi pankartlar falan hazırlamıştı fakat geldiğinde kral ilan edildi.Gökhan Gönül Fenerbahçe ile anlaştı iddiaları var dolar fırlatılmıştı kendisine Fenerbahçe'ye gelirse yine sarmaş dolaş olucaklar.Aynı durum Galatasaray içinde geçerli.Taraftar kızgın olabilir kendisine fakat maç yaptıkça bütün olaylar unutulacaktır.Koca kafa hoşgeldin.:)--

ozaman fenerli dostlar haklı kim ne derse desin. lige yeni cıkmış karagümrük ile aralarında 70 bile yok nerdeyse. ayrıca gs nasıl o miktar verilmiş akıl mantık işi değil

Hocam öyle diyorsunuzda,Fenerbahçe son 6-7 senede ne başarı elde etmiş ? aldığı bütün transferler ellerinde patladı.Başarılı 1 tane transferi var mı Fenerbahçe'nin ? Avrupa desen 11 yıldır şampiyonlar ligine gidemiyorlar.Nerdeyse hiçbir gelirleri yok.Zaten geçen sene limiti %30 oranında aştılar fakat hiçbir yaptırım uygulanmadı.

Ne kadar harcama limiti olmalıydı size göre? Niye iki senede yapılan 30 tane başarısız transferi konuşmuyorsunuz ki? Bu limit durumunda ali koç çok hatalı. Devre arası fenerbahçe limit aşımı yüzde 30 aştı. Bunun cezası puan silme ve transfer cezası. Fenerbahçe'nin limitinin düşük olma sebebi bu transfer yapamasın diye. Aslında ceza verilmiş ama ceza olarak belirtilmiyor tepki gelmesin diye. Birde bankalar ile anlaşma yapmadı devlet baskı da yapıyor. Borç zaten çok fenerbahçe'nin. Transfer yapmaması bir fırsat. Borçları azaltması için. Birde fenerbahçe'ye limit verilse bile sattığın kadar al kuralı var. Oyuncu satamazsa 50 milyon limiti olsun neye yarar?

Sonuna kadar katılıyorum.11 senedir şampiyonlar ligine gideme , 7 senedir süper ligde şampiyon olma , son 2 senede 30'dan fazla transfer yap hepsi elinde patlasın sonra hatayı başkalarında ara..Fenerbahçe yönetimi ve taraftarı hatayı kendisinde aramaya ne zaman başlar o zaman başarı elde edebilir.

ISS'den dönen astronotlar birazdan okyanusa iniş yapıcak.Vakit geçirmek isteyen olursa izleyebilir gerçekten çok güzel yayın oluyor.2 tane yayın linki bıraktım hangisi size uygun geliyorsa izleyebilirsiniz.