Posts by Bobom

acun kendi elinle yine programin tadini tuzunu kacirdi her programi gibi finalleri berbat gecen yarismalar oluyo bi duzenle fazla oynarsan yarisma duzeniyle hic bir zevki kalmiyoyor o ses turkiye ilk elemelerini merakla zevkle izlerken finallarini hic izlemedim birinci olanlardan hic biri piyasaya damgasini vuramadi kayboldu gitti sorvivor de oyle mastersef tede finalleri cok kotu yapiyor sacma sapan bi oylama sistemi yapti turkiyede 24 saatte neler degistigi belli her hafta standart oylama devam ede ekti cunku herkez o haftaki olaylar ve performansa gore oylari atiyodu herhalde her gun sercan kazanacak yarismalari diye programin cekismesi heyecani kaicak diye sercan gitti antipatik biriydi ))))) ama hakdiz elendi

malesef bizim millet basina. Bisi gelmeden anlamiyo hatta gelse bile anlamiyo ozellikle yasli ve egitim cok dusuk yerler dede korona olmus hastanaden kaciyo dusunun maske olayinida kimse sallamiyo sallamasi icin ceza yapptirim ve denetimlerin acimasiz olmasi gerekir ama buda,siyasi acidan devlete zarar verdigi icin goz yumuyo devlet tum kalabalik carsi vs gisislere denetim koysa hic sorgusuz suanlsiz bi fotograf cekip maskeli olmadina dair kanitla gecirse cezayi bak 2 3 gune maskesiz kimse kaliyomu bu is uyari polis anonslari ile bi yere varilma

benim arkadaşta banvitte 6 kişi görünmüş semtom yokmuş biri koku alma sorunu varmış bugün arkadaşın testi pozitif cıktı hatanede şimdi toplam 36 kişi diyo cogu semtom belirti yok asemtomatik boyle milyonlar var bilmediğimiz hiç bi belirti yok arkdaşta suan

mebur test sayilari dusurecek cunku ustumuzdeki ulkelere cok yaklastik onlari gecmememiz lazim pisikolojik taktik ekonomik taktik nasil bi hindistanda 1.5 milyar yakin bi nifuslu yerde 20bin gibi komik vaka aciklamasi ve cin 85 bin gostermesi mecbur biz bu sisteme uyacagiz hem ekonomik sebeplerden hemde bu gune kadar biz avrupadan cok iyiyiz cok iyi onlem aldik demenin lafi havada kalacak duruma gelmemesi icin

arkadaslar acaba yoneticiler bi yeni baslik acilabilirmi biliyosunuz maske bavurudan sonra sms kod ile dagitiliyor forumda maske alan almayan yada sonradan gelenler burda paylasabilecek ben 2 3 yerden basvurdum bi ses seda tok su hic bi ise yaramayan dedikleri siyah maskelerden 2 tane elmistir sirayla yikayarak kullaniyom onlarda almadaymisim market yada ise gidemiyecektim fabrikalar vs is yerleri dagitiyo iscilerine ve her is veren para ile satin aliyo

bizim millet yumurta kapiya gelince is yapar halkimida oyle suan devlet yetkilileride oyle 2 ,saat kala verilen bi karar sonuclarini tartmadan verilen aniden hadi yarin sokaga cikma yasak olsun der gibi bianda sonuclari ne dogurur bi plan duzden olmadan bi karar planli olsa 2 gun onceden bu haber verilirdi ha ayrica miletimiz bu karar 1 2 ,gun onceden verilse bile daha cok zaman var der son saatlere birakir yine izdiham olurdu oda ayri bi konu cunku yaptigim fotografcilik isinden biliyorum her yil sonu kimlik suresi bitecek haber dedikodularindan izdaham olur 80 yaninda nineler dedeler gelir ne kadar anlatsanda gencine yaslisinada bitmiyo suresi desende kimse dinlemez ne biz duzgun isimizi yapar oluruz nede nifus mudurlugu