Posts by FrmHf

  Öncelikle Merhaba Arkadaşlar;


  Sabah işim olduğu için çok konudan bahsedemedim.Amacım forumda olay filan çıkarmak değil.Ben şu hayatta katlanamadığım 4 şeyden ikisiAdeletsizlik ve Hak yenmesidir ve görüldüğü gibi geçen akşam ki olaylar bunları açıklıyor.Bu yönetim son 4-5 aydır var.2 senedir burda isem @carl2 @Salonçenuri53 Snowiest  Enes Güleç(17) ve metehan Avcu @Siberianist gibi gerçek arkadaşlar için burdaydım.Bu forum bir kaç sene öncesine kadar çok güzeldi.Her şey sakin ve güzeldi.Kimse kimseye karşı çıkmıyor ve hakaret etmiyordu.(Genelde).Artık herkes çıkarını düşünüyor maalesef.Neyse uzatmanın alemi yok.
  Not:Kaan'ın Fırtına Tahmin Merkezi'ni eğer ki imkan varsa Snowiest yada Enes Güleç(17) verilmesini rica ediyorum.


  Yeni üyeler sizde 3-4 ay içinde umarım çoğu kişinin gerçek yüzünü görürsünüz.


  Belki bir daha gelirim belki gelmem ama ben olmak üzere forumun en etkin,itibarlı üyelerini kaybediyor .Üzücü olmalı ama bunu arkadaşlarıma haksızlık ve adeletsizlik yapmadan önce düşüneceklerdi.Görüşmemek üzere.


  Kaç yıldır buradayım böyle bir tartışma ortamını (hem de eski, değerli, aklı başında bildiğim site üyelerinin aralarında) ilk kez görüyorum ve hicap duyuyorum. @admin KarTutkusu03 @Siberianist @Kaangr2 Samet
  Ne oldu size böyle gençler neyi paylaşamıyorsunuz? Çekip gitmeye karar verenlere söylüyorum özellikle, hayatta öyle durumlarda kalacaksınız ki ilerde çekip gitmenin en kolay yol olduğunu göreceksiniz, veya savaşmak zorunda, mücadele etmek zorunda olduğunuz için çekip gitmek dilinizin ucuna geldiğinde onu geri yutacak, yutkunacaksınız. Ve siz "kimseyi zorla tutmuyoruz" diyen sevgili admin, siz de bu resti çekerek sözde sitenin huzurunu mu sağlamaya çalışıyorsunuz? Bu site, diğer tüm muadillerinden farklıydı, onu diğerlerinden ayıran fark bu sitede bugüne kadar " "kimseyi zorla tutmuyoruz" diyen birinin olmamasıydı!... Yönetici sorumluluğu insan kaybetmeyi değil kazanmayı gerektirir, tepeden tırnağa diktatöryal hayatın kanımıza şırıngayla zerk edildiği şu son dönemde bari biz kendi sitemizde yapmayalım bunu... Hoşgörü melekelerin en büyüğü en arisidir.
  Hepiniz için söylüyorum, bırakın yaşımı başımı almışlığımı ama hayatın bana öğrettiği en önemli şey öfkeme yenik düşmemem gerektiğidir. Gelin birlik olun, bir arada olun, hoşgörülü olun, adaletli olmaya çalışın! Bundan sonra hava tahmini dışında oluşacak bu tarz tartışmalar karşısında sessiz kalmayı yeğleyeceğim ve belki de işin tadı kaçacak iyice ve ben de elveda diyeceğim ama siz siz olun lütfen tedaviye uğraşın, kazanmak, insan biriktirmek en önemli zenginliktir sakın unutmayın bunu.
  Sevgilerimle,


  Çekip gitmekte o kadar kolay değil forum içi yada gerçek hayatta buna emin olabilirsiniz. :)


  Üsteki mesajımı gerçek olaylardan haberiniz olması için okuyun.Buna çocukluk diyecek arkadaşlarınında simdiden Allah Bildiği gibi yapsın.
  Haydi Görüşmek Üzere;
  @ttrabzon Burda bırakıp gittiğim için sevinne kardeş başka yerlerde seni bırakmayacağım. ;)