Posts by Serseri34

  istanbulun en yuksek rakimli yere kar yagdi. Istanbul merkezde kar felan yok zaten. Ozaman istanbula kar yagmadi. Yukseklere kar yagdi oluyor bu. Istanbula kar yagdi anlami cikarilmamali. Istanbula kar yagdi mi besiktas mecidiyeköy levent esenler alibeykoy kartal pendik kurtkoy buralarda yagmasi lazim asil.

  Eeeee sonuç?

  boş muhabbet etmeyelim arkadaşlar fanatikliğe gerek yok, özellikle sana diyorum Serseri34, adam fenerbahçenin kadrosuna güvenmiş bu yorumu yapmış, uzatmaya gerek yok..


  Konuyu gerecek mesajlardan uzak duralım lütfen..

  Ben güvenmesin yapmasın da demedim ki hocam.Ben neden sonuç ilişkisi içerisinde savımı açıkladım.Arkadaş MHK yı karıştırdı yoksa ortada öyle bir şey yoktu.

  Eğer fener şampiyon olursa seneye şampiyonlar liginde çok güzel işler yapar.Çünkü karakterli beyin oyuncu fazla kruse,gustavo,emre gibi oyuncular var.Şampiyonlar liginde orta sahada hız işe yaramaz.Seneye gidecek olan emrenin yerine kendi standartlarında bir oyuncuyla dolarsa, iyi bir sağ kanat ve iyi bir stoper ve sol bekle çeyrek finale çıkar.

  Çeyrek final:/:/ Şampiyonluk :/:/

  Mesut kardeşim bunu senden duymak da iyi oldu.:)

  Bu arada bir sorum olacak size?

  Sizinde ay sonu gibi bir sistem beklediğinizi biliyorum.Peki mesut kardeşim sence bu sistem için oluşacak YB nin yeri neresi olur?

  Ben şahsen bunun İngiltere çevresi olacağını düşünüyorum. Ve son güncellemeler de gereksiz parazit ab ler var batı Avrupa da sanırsam kısa sürede inşallah modeller yok eder. Senin bu konu hakkında düşüncen nedir?

  Birader bu sendeki kardeşim olayı nedir?Yaşını bildiğim 50 yaşında olduğunu bildiğim adama da kardeşim diyorsun 20 yaşlarında olana da.Profiline bakıyorum yaş kapalı.Hayırdır 90 yaşındasın da milletten mi saklıyorsun.Tanımadığın,etmediğin insanlara karşı bu samimiyet nereden geliyor.Sen Kimsin?

  Ortada büyük bir sıkıntı var o bildirinin altına sığınarak yapılan haksızlıkları "hakemlerde hata yapar" cümlesiyle hatayı ört bas edemessin.Bildiri konusunda haklisin çıkıp böyle bildirinin altına imza atmamalıydı başkan heleki anadolu takımı olarak hakemlerden daha çok canı yanan klüp olarak.

  Benim ona sığındığım yok haftalardır bas bas bağırıyoruz o yüzden oyna devam.Yok anadolu kulüpleri gariban yok büyükler şöyle.Fenerbahçe büyük değil heralde kaçıncı sırada baktın mı hiç?Boş laflar bunlar boş.

  Gs ye yapılan haksızlığın cezasını Kayserispor çekmek zorunda değil,hata hatayla örtülemez.

  Zamanında galatasaray bas bas bağırırken korsan bildiri yayınlayanlar bunu söyleyemez.Hiç kimse çekmesin bu hataları dediğimizde hakemlerde hata yapar diyenlerin başında başkanınız geliyordu.Oyna devam.

  Fanatiklik insanların olaylara tarafsız bakmasına engel oluyor istesede bakamıyor tv de sosyal medyada her yerde durum böyle .

  Bunu söyleyen kişi de kendi takımı dışında sadece Galatasarayı konuşan kişi.Sen tarafsız isen o bahsettiğin kişiler takım bile tutmuyor.Buna kendini de inandırmış.Geçen hafta nerdeydin objektif şahıs.

  Türk süperligi tamamen kurgudan oluşuyor bu ligte bulunan hiç bir takım ulusal arenada boy göstermemesi gerekiyor çünkü şaibe dolu .Bu gün Gs ye verilecek 1 kırmızı maçı bambaşka yere getirecekti yazık yazık şu tiyatroya inan ülkede milyonlar .

  Geçen haftaki derbideki yorumlara baktım hakem katliamı ile alakalı bir yorum yok ama gel gör ki bu haftaya gelince şöyle böyle.Baktım 4 büyük takımlı da değilsiniz ama tek derdiniz Galatarasaray ne zaman bu takıntıdan kurtulursanız bu laf salatalarınız gözüme doğru gelir aksi takdirde boş konuşup ortam germekten başka bir şey değil.

What's Happening in the Forum?

  1. Topic
  2. Replies
  3. Last Reply
  1. Futbola Dair Her Şey [2019/20] 5.4k

   • Samet
  2. Replies
   5.4k
   Views
   165k
   5.4k
  3. Yigit254

  1. 🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu 23k

   • Fease
  2. Replies
   23k
   Views
   1.8M
   23k
  3. ldr1907

  1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 262

   • Samet
  2. Replies
   262
   Views
   3.7k
   262
  3. Samet

  1. Konu Dışı [Genel Sohbet] 1.5k

   • Interstellar
  2. Replies
   1.5k
   Views
   48k
   1.5k
  3. Cold.EFso

  1. Veri Paylaşım ve Değerlendirme Merkezi 5.1k

   • Interstellar
  2. Replies
   5.1k
   Views
   543k
   5.1k
  3. Gray Cities

  1. GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamaları (Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim-Kasım 2020) 437

   • Samet
  2. Replies
   437
   Views
   50k
   437
  3. Samet

En Çok İfade Gönderilenler

  1. Topic
  2. Replies
  3. Last Reply
  1. Bulutları Seven İnsan Hangi Gruba Giriyor?

   • HF Bot
  2. Replies
   0
   Views
   29
  1. Güneş Seven İnsan Hangi Gruba Giriyor? 4

   • HF Bot
  2. Replies
   4
   Views
   85
   4
  3. Havaliyiz

  1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020) 53

   • Samet
  2. Replies
   53
   Views
   980
   53
  3. MapelPines