Posts by hayalperestbirealist

Eline sağlık Berkay34 kardeşim.

Ele alıp açıklamasını yaptığın özelde AZOR, genelde ise diğer basınç türleri açıklaman için sana çok TEŞEKKÜR ederim.

Konu genel hatlarıyla açıklayıcı ve sürükleyici olmuşken model haritalar üzerindeki çizimlerinle de konuyu daha iyi anlaşılır bir hale getirmişsin.

Sevgili kardeşim,

emeklerinden ötürü sana tekrar TEŞEKKÜR eder başarılarının devamını dilerim.

Sevdalar ve aşıklar şehri İSTANBUL'umuz sürpriz ve son dakika gollerini atmayı hep başarmıştır.

İSTANBUL'umuz tıpkı dün akşam olduğu gibi şu saatte olduğu gibi EFSANE bir şehir olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

İstanbul'umuzda şu an 15 dereceyi zorlayan ilçelerimiz var.

Zorlukları kolay kılan RAB'bime ŞÜKÜRLER olsun.

İstanbul'umuzun GAZİOSMANPAŞA ilçesinde oldukça ÜŞÜTEN ve iç gıdıklayan muhteşem bir sonbahar havası var.

Dün, ATAŞEHİR ilçemizin KAYIŞDAĞI Mahallesi'nde düşen YILDIRIMI da görmek nasip oldu.

Havanın tek sahibi olan RAB'bime ŞÜKÜRLER olsun.

BEŞİKTAŞ ilçemizin Köyiçi Caddesinde oldukça hızlanan bir rüzgar HAZAN MEVSİMİ'nin o muhteşem raksını biz aşıklarına sunuyor. Havada muhteşem bir yaprak resitali var. Fırtına öncesi sessizlik müthiş bir ses resitaline dönüştü.

Sana şükürler olsun RAB'bim.

CB (Kümülonimbus) bulutları CUMARTESİ günü İSTANBUL'umuzu vurmaya hazırlanıyor.

İSTANBUL'umuz CUMARTESİ günü atmosferimizde gerçekleşecek olan bol GÜRÜLTÜLÜ, bol ELEKTRİKLİ, bol YAĞIŞLI KAPKARANLIK bir güne hazırlanıyor.

THUNDERSTORM'a hazır ol ey İSTANBUL !

Hala takımların eleştirilmesini faydalı bulmuyorum.Bjk gs fener hatta kısmen trabzon yeni oyuncularla takım oyununa geçemediler.Ekim sonu daha güzel maçlar olacağını tahmin ediyorum...

11 (ON BİR) yabancı oyuncu ile Türk futbolu kalkınabilir mi ?

Galatasaray'ımız şampiyonlar ligi grubu ilk maçında sahaya 11 yabancı futbolcuyla çıkmış olmasına rağmen kendisinden daha zayıf rakibini yine mağlup edemiyor.

Biz futbol takımlarımızı bu konuda eleştirelim bence.

Berkay34 üstadım,

2-7 Eylül değil de 2-7 EKİM demek istedin büyük ihtimalle.

Değerli kardeşim,

tahmininin tutmasını sabırsızlıkla bekler emeklerinden ötürü de sana çok TEŞEKKÜR EDERİM.

Bu kış bırakın karı yağmura bile muhtaç olacağız. Kuru kurak kış geçireceğiz. 2007den bile kötü bir kış olacak. Çoğu zaman soğuma kar seviyesinde olacak ama azorun üstümüze yatması yüzünden yb etkisinde bir kış geçireceğiz. Taaki Şubat ayının ortalarına kadar...

Hangi veriyle bu kadar peşin hükümlü konuşabiliyorsunuz ?

Erken değilmi daha sonbahar bile yeni giriyorken böyle keskin ve kesinmiş gibi bir konuşma yapmak.

Selamun aleyküm,Allah nasip ederse 6 ekimde dügünüm var ekimin ilk haftasi istanbul ve kocaelinde yağıslı geçme ihtimali var mı vade çok uzun ama biliyorum sormak istedim.

Aleykümselam kardeşim.

Dediğin gibi vade doğru tahmin tutarlılığı açısından epeyce uzun.

Günler yaklaşınca tekrar sorarsanız hocalarımız size tahmin tutarlılığı daha yüksek bir cevap verecektir inşallah.