Posts by hayalperestbirealist

MESUT Hocam,

hayırlı olsun yeni konumuz.

Ben İstanbul'umuzda Ocak ayında güzel karlı bir sistem alabileceğimizi öngörmekteyim. Zaten İstanbul'umuz istisnalar hariç Ocak ayında güzel kar yağışlı bir sistemi genelde almaktadır.

Tekrar TEŞEKKÜR ederiz değerli hocam.

Arkadaşlar,

yarın İstanbul'umuzda kar yok, lütfen kimse heveslenmesin.

Kar'ın oluşabilmesi için hiçbir şart uygun değil malesef.

Kar'ın İstanbul'umuza yaklaşacağı en yakın yerler Kofçaz, Demirköy, Dereköy vb. gibi yerlerdir.

Lütfen biraz daha sabredelim. Ocak ayında kar göreceğiz inşallah.

MESUT Hocam,

çok güzel bir yorum olmuş.

Yarın doğacağına inandığımız güneşe ne kadar inanıyorsak size de o kadar inanıyoruz.

Tekrar TEŞEKKÜR ederiz.

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle severek takip ettiğim bir forum sitesi burası. Başarılarınızın devamı temenni ederim. Ben de bir şey yazıp sormak istedim umarım doğru alana yazmış olurum. Yanılmıyorsam Cuma günü yani 27.11.2019 da bildiğiniz üzere hava yağışlıydı. Bir ara işyerinden hava ya baktığımda bayağı bayağı kar gördüm. Hatta yalan olmasın 4-5 arkadaşa gösterdim onlarda aynısını dedi. Böyle birşey olabilirmi? çünki hava bayağı sıcaktı. Veya birisi suni kar mı yarattı :) (Mevki: Eminönü meydan)

Kardeşim,

lütfen yarattı demiyelim. Yaratmak ALLAH'a mahsustur. Kul YARATAMAZ.

Sorunun cevabına gelince 27.11.2019 tarihinde EMİNÖNÜ meydan kar ALMAMIŞTIR. O tarihte İstanbul'umuzun dağları da kar ALMAMIŞTIR.

Sıcaklıklarda lodostan karayele geçişle birlikte keskin bir düşüş yaşanacaktır.

Bu bana eski zamanlardaki İstanbul'umuzu, gece bir anda beyaza bürünen İstanbul'umuzu hatırlatıyor.

Ali Esin ve Göhhan Abur zamanındaki İstanbul'umuzu hatırlatıyor.

1987 kışını, 2004 kışını hatırlatıyor.

MESUT AŞAN Hocam,

tahmininiz hayırlı ve uğurlu olsun inşallah. ALLAH utandırmasın sizi.

Öngörünüz gerçekleşir inşallah.

MESUT Hocam,

bu polar sistemin hangi rotayı izleyeceğini öngörüyorsunuz ?

Sistem Kuzey Batı Avrupa üzerinden Balkanlar'a mı inecek yoksa Doğu Avrupa Kırım üzerinden mi ülkemize mi gelecek ?

Şimdiden TEŞEKKÜR ederim değerli hocam.