Posts by Merttug9

Serinleme, yağış, fırtına ve oraj. Baharda daha ne bekleyebiliriz? Yarın güzel olacak inşallah :)

Yarın inşallah yağışlara şimşek ve gökgürültüsü eşlik eder çünkü bunlar olmadan özellikle istanbul gibi bir şehirde kuvvetli sağanak yağış çok kanser oluyor bence asitsiz kola gibi :D

Aynen öyle kar yağışını çok seven bir insan olmama rağmen her mevsimin ayrı bir güzelliği var özellikle ilkbahar mutluluk dolu çok sevimli bir mevsim :)

bugunkü Sancaktepede adına kuvvetliydi hem yagış açısindan hemde gökgürültüsü ve simsek acisindan dolu bile aldık

O zaman benim konum sıkıntılıydı yine şaka gibi :D Karda çile çektiğim bitmedi bu sefer orajda başladı :D Bir kaç kere şimşek gördüm 1-2 kere de gökgürültüsü o kadar.

Beşiktaş'ın sahada oyun zora girdiğinde rakip takım maçı kilitlediğin de sorumluluk alacak bir tane oyuncusu yok şu talisca'yı öyle bir özledim ki rüyalarıma giriyor yemin ederim. Kötü mi oynuyoruz? dağıldık mı? Çıkıyor bir tane kafa golü atıyor takımı ipten alıyordu.

Kıyılarda 15-20 cm efsane olur mu arkadaşlar hiç? İstanbuldan bahsediyoruz, kıyılarda 35-40 cm yükseklerinde 70-80 cm üstü efsane olur. Bize ne 2017 ne 2004 lazım değildi bu sene gidişatında, çok isterdik o ayrı ama şöyle bir 20-25 cm e hepimiz mutlu olacaktık ama nasip değilmiş..

Şuan bu iki kıştan sonra kıyılarda 35-40 cm hayal bile edemediğim için resmen 15-20 cm ye fit olacak efsane diyecek hale geldim. O kadar kabus gibi iki seneydi.

Zamane Godzilla'sı o zaten :D Şaka bir yana bu sistemin yarısı bile yeter şu durumda. Kıyılar kardan adam yapsın, sıcaklık eksili değerlerde olsun o sistem ortalama üstüdür zaten.

Biraz abarttım sanırım kıyıların 15-20 cm aldığı bir sistemin efsane olmama ihtimali yok :D Tamam hadi 5-10 cm arası olsun kardan adam yapalım dediğiniz gibi kış mutlu bitsin. Ama geçen şu 2 sene nedir ya?