Posts by dagosa

yarının sonlarina doğru denge kuruldu ancak fb bal yapmayan arı gibi. Yaratıcılık yok. Mehmet topalin çıkıp valbuena ve alper potugun girmesi gerekli.

İkinci yarının ortasindan sknra da 2. Forvete donmesi gerekli.

Fenerbahçe 2. Yarinin basinda gol atarsa maçı cevirir. Mac berabere bitmez.0-2 veya 2-1 biter

Yine devre arası yorumum yine tutan skor. :thumbup:

valbuena kesinlikle çıkmamalı. Jailson ve ayew girmeli. Tolgay ve mehmet çıkmalı.

Gole ihtiyaci olan gs. Golsüz geçen her dakika gerginlik artar.

Galatasarayda behanda 2. Sarıya donebikir.

Maç 1-1 biter.

Samet_113 konu dışı kapalı olduğu için buradan yazıyorum. Mesajların neden silindiğini öğrenebilir miyim hocam? Konuda Queen   huseinskas   Besiktas   manasbalasy ve nicklerini hatırlamadığım birkaç arkadaş daha herhangi bir hakaret olmadan, fikirlerimizi belirtiyorduk. Arada alevli bir tartışma yoktu, konu siyasetle ilgili de değildi.

Katılıyorum, konu dışı kısmı sadece günaydın ya da iyi haftalar demek için mi ? Ufaktan gerilme olsa da, ne kadar zıt da ve zıt da olsam fikir tartışmasına engel olmanız hoş olmadı.

Dinsel yada siyasal bir tartışma yoktu. Ben dahil saygı çerçevesinde fikirlerini beyan eden arkadaşlarımızın emeklerine ve fikirlerine saygısızlık yapıldığı kanaatindeyim. En azından neden mesajlarımızın silindiği ve neden konunun kilitlendiği konusunda bir açıklama yazmanızı da beklerdim.

aklım bildiğim gollerde değil, bilemediğim kırmızı kartta.

Anıl AŞKIN

Puanlar için teşekkürler Baybars şimdi gs düşünsün diyorum. Ne yazık ki skor bana süpriz olmadı. 8) ama hasanalinin golü gerçekten sürprizdi. Gözümün pası gitti bee:D izninizle sıkıyorum.rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk223_kgigf-12351rk223_kgigf-12351rk223_kgigf-12351:gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana:/scatisma2::341

hadi simdi konusun anil forecast sistem!!!!! Devre arasında dedim

beşiktaş istekli ama gollerde bence cok şanslı zira atilan gollerde besiktasi hücum organizasyonu yok. Ki ilk iki golde hakem hatasi var.

1. Golden önceki pozisyon serbest vuruş değil.

2. Penaltı pozisyonu bence penalti degil. Zira top fb li oyuncunun onunde. Araya gokhan son anda ayağını sokuyor. Madem penalti bilinçli vurdu demek o sari kart verilmeli. Ki arkadan gelen ayağa bilerek bir darbe yok.

3. Gol tamamen bizim oyuncuların hediyesi.

Zira beşiktaş istekli ama şanslı

2. Yarıda 1 kırmızı kart garanti. İlk 15 dk icinde fb gol atarsa maç beraberliğe gider. Benim tahminim bu yonde. İzleyelim görelim. :thumbup:

yani başlık genelinde Efsane-Semih hocamıza tebrik de geldi eleştiri de geldi. Şunun farkinda olmamız gerekli. Bu forum amatör hava takipcilerinin oldu bir forum. Devlet yayin organi ya da ntv, cnn değil. Doğal olarak başarılı başarısız tahmin olur ama bu kişinin komple başarısızlığı gibi gösterilemez. Ornek olarak Bünyamin SÜRMELİ o da gelecek gelecek dedi midel döndü gelmez dedi yine döndü gelecek ama şöyle böyle olacak dedi. Semih bey kaç gün önce bu sistem hakkinda bilgi verdi belli. Efsanevi sistem olmamasi onun suçu değil. Kısıtlı kaynak ve bilgi ile bu işi amatörce yaoan birine göre gayet başarılı. Ülkemizde birçok kişi asıl işini bu başarıyla yapamiyorken adam amatör uğraştığı bir işte bu şekilde başarı gösterebiliyor. Bu nedenle kendisini tebrik ediyorum. Eleştiri yapılacaksa da yapıcı olalım. Her hatalı tahmin bir tecrübe getirir.

Semih hocama sadece şunu sormak istiyorum. Sistem çıktıktan sonra ne oldu ve nasıl oldu da sistem bizi teğet geçti bunu hep birkikte araştıralım ki sonraki tahminlerimize ışık olsun. Bu forumu takip edenlerin önemli kısmı bu noktayı meraj edecektie. Hem HavaForum Sevdalısı hem Cold.EFso . hem de Efsane-Semih hocamdan gelecek yanıtları merakla bekliyor olacağım.

Çoğu sistemin soğuğunu çeken ama yağış göremeyen kara en hasret kentlerden biri olan izmir den selam olsun.

1. Bu başlık tahmin karalama başlığı tahminci değil.

2. Efsane-Semih tahminci değil ustamizdir.

3. Güneş balçıkla sıvanmaz.

4. Seni zorla bu site üye yaptırmadı kendin geldin. Beğenmiyorsan gidersin. Bu forumu amaçsız suçlama ile kirletmeye gerek yok. İnsanlar burda olmaktan mullu.

Tamam sakinim8)

Elbette hepimiz karkolik bir ruha sahibiz. Ayni2 zamanda hava olaylarına ilgi duyuyoruz. Model-diyagram okuma, tahmin yapma, ekstrem olaylara şahit olma ve en önemli bu olayların neden ve sonuçlarını bilmek bu işin en güzel kısmı.

Önümüzde ekstrem bir durum var. Uzmanlarda ne olacağını kestiremedi. Soğuk kuzeyimizde. Hareketi de öngörülmedi. Umarım süpriz olur. bunu takip etmeye değer kar olmazsa da olmasın. Üzmeyin kendinizi. Bu kış çok farklı geçti gerçekten. Kalan kısacık kısım da iyi gecer umarım.:thumbup: