Posts by KARamsar

hocam gfs akşam güncellemesi nasıl çıktı ?

Alıntı yaptığınız kişi Eps ye yapmışa benzemiyordu ama ona ne yapacağız.Ya da şöyle söyleyeyim alıntı yaptığınız zaman acaba doğru yerde mi alıntı yapıyorum diye kendinize bi sorun lütfen.

O yazan kardeşimizin kötü niyeti olduğunu sanmıyordum, o yüzden alıntı yapmakta sakınca görmedim.

HAVA TAHMİNCİSİ mesajınızı gördüm acaba dedim çünkü paylaşan bendim acaba dedim bir yerde yanlış bir şey mi yazdım diye yok yani gayet nezih bir dille paylaşmışım.Diğer yazan arkadaşlara bakıyorum onlarda da öyle bir hava yok kaldı ki istek de yok.Zaten belirtmişler bu zamana kadar gelmedin bi zahmet gelme diye.Şimdi size soruyorum hangi mesaj da afrikadaki kar yağışını gördünüz?Kimin yazdığı mesaj sizi rahatsız etti? Madem katkı sunmak istiyorsunuz ukala ukala yazmak yerine daha bağlayıcı yazarsanız mesajlarınıza aldığınız etkileşim de daha iyi olur. Aynı cevaplar sizin için de geçerli KARamsar mesajları tek yönden okursanız her mesaj size komik gelmeye devam eder.

Ben ne alaka hocam :D. Ben epsye dedim o lafı.

Hocam bende öyle tahmin etmiştim, yoksa afrikadan soğuk hava dalgası falan komik şeyler.