Posts by ultrAs

  ikitelli civarı hava o kadar nemli ki oturduğunuz yerde banyodan çıkmış gibi oluyorsunuz,


  Birde üstüne güneş var...


  Edit: Çalıştığım yerde 7 adet tepe klima olmasına rahmen masanın üstüne kollarımı koyduğumda TER içinde kalıyor.

  Kar yağışı da ciddi manada ekonomik zarar veriyor İstanbul gibi bir megakente.Kar da yağmasın ABD batısı gibi ne sıcak ne soğuk olsun bence bundan sonra.

  Aslında fazla zarar vermiyor şöyleki sera yetiştiricileri hariç allah onların yardımcısı olsun birde evsiz insanlar hariç,

  istanbul da kar yağışı birşey ifade etmiyor istanbul'un bir ucu ile bir ucu arasında everest tepesi kadar fark oluyor.

  Örnek verim; Malum Galatasaray - Juventus maçı. Otoparkdan çıkamadık kar yağışından dolayı gece 2 de evde olduk gece 1 de ancak otoparkdan çıkabildik sanki kar yağmıyor adete ÇIĞ üstümüze düşüyor.

  Oturduğum yer o zaman başakşehir konuma herkes hakimdir yani seyrantepe o şekil ise başakşehir kar a gömülmüştür dedik başakşehir e geldik yerde ISLAKLIK bile yok kar'ı geçtim yağmur bile yok.


  Bizler 5cm kar yağsa iş'e gitmeyip onun tadını çıkartmak için bahaneler üretiyoruz birde tutmayan son dakika da dönen malum bulutlardan dolayı İBB bir dünya aracı tuzla doldurup yollara çıkartıyor. Bu da büyükşehir belediyenin zararı.

  Araç kazalarına gelirsek yer ıslak yağmur veya kar yağıyor ama adamda ibre 150 140km hız. Bu kişi tek başına kaza yapıp ölse üzülmem çok açık yazıyorum dönüp bakmam bile.

  Ama yağmur öyle değil yağmur sel yapıyor giresunluyum 2011 senesiydi sanırım 3 akrabamın evi DENİZE karıştı yani denize gitti hayatım boyunca ben öyle bir yağmur görmemiştim acayip korktum kendi köyümde topraklar kaydı araba yolları yok oldu. Hatta dönüş zamanımı uzattım çünkü giresun trabzon giresun ordu bağlantı yolları yok olmuştu yok olmuştudan kastım köylerden gelen evler ile yıkılan yollar vardı. Keşke fotoğrafları bulup atabilsem buraya bir araba düşünün 10km yukarıdan gelip denizde kıyıdan 20metre uzakta duruyor.


  Allah sel felaketi yaşatmasın güzel ülkeme.

  Günaydın,


  Herhalde istanbul'a gelecek olan fırtına Yunanistanı vurdu 6 kişi yaşamını yitirmiş.


  Selanik ve çevresinde yaşanan fırtınalardan dolayı 2 çocuk 6 kişi vefat etmiş.


  Çok kötü ya..

  Hava baya serinledi Başakşehir'de. Yağış ne olur bilmem de bir süre yakıcı havalardan uzak olacağımız için mutluyum.

  ya acayıp bişi ev ile iş yerimin arası 10 dakika arabayla burada şuan çok hafif rüzgar var fakat felaket bir nem var 2dk mesafede büfe var gidip geliyorsun ter içinde kalmışsın nemden.