Posts by karmania

Eyüp her şeyi başlattı gereksiz yere milleti örgütledi alıntılarla işini halleti ama şuan ortada yok. Çıkamaz da çıkarsa yüzsüz olduğunu zaten eleştireceğim. Böyle bir rezilliğin altına gireceğini düşünmemişti sanırım.

hahahha akşam akşam iyi güldüm,sakin olun beyler bayanlar :gun_bandana: :gun_bandana: :hfyeni (18): :hfyeni (18): :D

yemişim havaturkanın akademisini,akademi sensin abi. Şu yazılarına hayranım zevkle okuyorum teşekkürler :4722 :hfyeni (25):

Akşam modellerinde durum nedir arkadaşlar bilgi verebilir misiniz?

güncelleme devam ederken ilk dakikalarda azor izlandayı devirecek gibi duruyordu ama şu sıralar gelen güncellemelerle birlikte savaşı yine İZLANDA kazanmış vaziyette Allah kahretsin :31582 :31582

Ya niye boş hayaller kuruyorsunuz kabül edin artık bu kış tüm türkiye lodosun etkisinde olağanüstü ılık bir kış
    ara ara yağmur yağsada bu kış kar beklemeyin helede şubatta hiç ümitlenmeyin acı gerçek bu beyleri

Şubatın bitmesine koskoca 23 gün var, her şey olabilir değişebilir.Bu mesajını sana hatırlatacağım sistemler gelmeye başlayınca :hfyeni (18): :)

Ben 2004 kışını söyleyebilirim. İstanbul'daydım olağanüstü fırtınalı bol karlı bir sistem almıştık aklımdan çıkmaz. Daha öncesinde ise 84 kışı diyebilirim tam hatırlayamıyorum ama :D