Posts by Dubax123

Kesin yaşanır bu.

İnşallah Diyelim Martta Hiç Kar Giremez (Ülkeye) Diyenleride Gördük İç Kesimler Aldı Karı Bu Sene Şansımız Yok Ama Her an Herşey Olabilme Potansiyeli Varken Dalgaya Almak Yakıştıramadım Şahsen biz Sinerji ile Çağırdık Kaç Defa. 4 Kişi Kaldığımızdada Aynıydı şimdide Aynı.

Dediğim Gibi Ustadlar Ben Daha Yeniyim Bu Konularda Ama Kısılmış Gibi Geldi Sizlere Görede Daha İyi Olmuş Geldi Direkt Ögle Ve Şuanki Güncelleme Üzerinden Baktığım İçin Belki Oyle Gördüm Farklı Şekildede Bakılması Gereken Konular Vardır.

O Vakit :gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana:

BU Şekilde Baktığımdan Öyle Düşündüm Sizce Öyle Değilmi Anlatabilirmisiniz bana ?

jG7coY.jpgilk Resim Ögle Güncellemsi

2. Resim Akşam gfs-1-120.png?12

Dediğim Gibi Ustadlar Ben Daha Yeniyim Bu Konularda Ama Kısılmış Gibi Geldi Sizlere Görede Daha İyi Olmuş Geldi Direkt Ögle Ve Şuanki Güncelleme Üzerinden Baktığım İçin Belki Oyle Gördüm Farklı Şekildede Bakılması Gereken Konular Vardır.

O Vakit :gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana:

@4 Şubat @6 OCAK 2017 Üstadlar 2 Hafta Önce Dalga Geçenler Bu Saaten Sonra " Ülkeye Kar Giremez Hayal Görmeyin" Diyenler Bu Günlerde Aktif Bakıyorum. Forumda 4 Kişi Kalıp Takip Ettiğimizde Boşuna Post Diyenlerde Buradadır Herhalde. :) :) Burdan Onlarada Selam Olsun. <3 24 Sonrası En Azından Havada Olsada Kar Görüceğiz Biliyosunuz Ki Her An Herşey Değişebiliyor. Kaç Senedir Takip Edenler Bilmiyor Daha 1 1.5 Senedir Takip Ediyorum İnşallah Daim Olur Diyecek Birşey Yok Takip'e "Sinerjiye" Devam...

Ogle güncellemesi Çok önem arz etmemekte benim için çünkü çıktılar çok saçma geliyor olay akşam ve gece de patlar sinerjiye devam diyelim bence bi sekilde gelicegini düşünüyorum kuantumcular gibi evrene gönderiyorum 😂😂😂😂🙈😂

Olacak iş değil :( Haksızlık bu kadarı.Tüm kış modelleri takip et artık kışın kapanması gereken ve en olmadık zamanda resmen şiir gibi sinoptikler. Bak bak insan doyamıyor bir yandan da sanki cezalandırılıyoruz. Aslında hava civa denilip geçilen şeyin önümüzdeki günlerde nasıl hayat ile doğrudan ilgili olduğunu acı bir şekilde göreceğe benziyoruz. Vücutlar uzun süren ılık havadan bahar havasına girdiği ve corona virüsünün ölmesi ısı artışıyla beklenirken 10 derece birden düşecek ve 10 gün süreceği garanti bir soğuk hava dalgası söz konusu. Bence kar takibinden çok ciddi bir durum var. Üstadlara tam ihtiyaç duyulan ve kahramanlık gösterilecek zamandayız. Hava sıcaklıkları bu kadar soğuk ne kadar zaman devam edecek.? Yaz ne zaman gelecek bu sorulara cevap bulup tahminde bulunmanın zamanı. Açıkçası Temmuza kadar 20 derecelerin üstünü fazla görememe endişesi sardı.

kardes diyosunda - lere inmesi grip virus aktivitesini azalticak buda Corona daha iyi tespit gibi bir etki yapabilme potansiyeli demek konuya gelelim 4 kişi kaldık dalga geçildik bu saaten sonra yağarsa ne ala yagmazsa seneye bakırköy Luk olduk kar uğruna bisiler yapması şarttı Mart in