Posts by Dincer41

Enes Güleç(17) bu sistemi sipariş edelim hemen kaçmadan :D

ya şaka bir yana açıkçası bu kış beni seneye için korkutmadı değil . Nedeni ise , bu sene 144. 120. saatte bile bizi kar bakımından tatmin edecek sistemler gözükürken neredeyse hepsi sınıra çekildi . Şimdi olaya bir de şu açıdan bakacağım ve beni korkutmasının asıl sebebi de bu . Kaçırdığımız sistemler 144h'de gözüktüğü güçte farklı yeri vurmadı , eriye eriye geldi yani atıyorum sistemin merkezi -12 ile Marmara olacakken -12 ile Balkanlar olmadı . -12 Marmara olacakken -8 Marmara oldu -7 Marmara oldu . Bir nedeni var mı bilmiyorum ama neredeyse her sistem kırpılarak geldi seneye umarım böyle durumlarla karşılaşmayız . Yani tarih yanlış olmasın 2019 Şubat son haftası sistemi bu anlattığım olayda zirveyi yaşatmıştı çok büyük hayal kırıklığı olmuştu . Umarım anlatmak istediğimi anlamışsınızdır epey karmaşık oldu yazı :)

Bir umuttur yaşamak hocam :) Top yuvarlak ne olacağı belli olmaz bu sene fenerbahçe derbilerde her zaman ki gibi çok iyi 20 senedir kadıköyde yenilmiyor da ama dediğim gibi top yuvarlak bi gol girer 1-0 biter geçen sene son dakika tolga ciğerci ve maiconun direkten dışarı giden friklerini unutamıyorum :)

Haklısınız hocam her yönüyle .. direk deyince de Kadıköy'de 2-0'dan 2-2'ye gelen maçta 90+ son saniyede Milan Baros'un vurduğu kafanın direkten dönmesi geldi aklıma :D . Ama işin ucunda Fener var işte Beşiktaş derbisinin ilk yarısını radyo 90.5'ten dinliyordum (trt radyodan) spiker de gerçekten hakkını vererek anlatıyor maçı golü yiyeceğimiz o kadar belli ki ayağımıza top değmiyor 1-0 oldu ve dedim galiba bu sefer çok fena biticek bunun sonu sonrasında da sizin dediğiniz gibi ne olacağı belli değil işte rüzgar 180 derece tersine dönüyor normal bir pozisyondan golü bulan fener arkasına aldığı rüzgarla yaklaşık 12 dakikada 3-3 yapıyor işte kim tahmin edebilirdi ki :) . Ben de merakla bekliyorum derbiyi seyir zevki yüksek futbol kalitesiyle akıllara kazınan bir maç izleriz inşallah

Fenerbahçeliyim ama Galatasarayda bir dengesizlik var herhalde maçı izleyemiyorum da tahminimce çok kötü oynuyor . Tabi Bursa'nın da evinde maç ayrıca düşmeme mücadelesi veriyor ;ama ne olursa olsun ilk yarı için 2-0 beklenmedik skor

Enes Güleç(17) tabi 2010 bambaşkaydı ya ben de hatırlıyorum ki unutmak mümkün değil zaten. Önce 4.3 saniye kala basketi buluyoruz ardından gelen Semihin bloğu .. Abd ile 2010 da oynadığımız maç dediğin gibi kafa tutmuşuz ama kondüsyon farkından dolayı doğal olarak 2. yarıdan sonra fark açılmıştı

2014'te 2.periyodu önde kapatmıştık resmen Amerikalı oyuncuların sinirleri oynamıştı . Derrick Rose 2. periyodun sonlarına doğru, Ender Arslan foul atarken trash talk yapıyordu :D