Posts by GebzeTm41

Gfs ye göre 20 sinden sonra normale dönüyoruz özellikle yağış konusunda çokta ihtiyacımız olduğu dönemde çok şükür iç yörelerede ilaç olacak Kasım sonu hatrı sayılır bir kapanış olabilir bana göre

Efsane-Semih Elinize Emeğinize sağlık hocam, temennimiz inşallah tahmininizi güncellemeniz bana göre hislerim güncelleyecek gelişmeler olacağını gösteriyor benim sorum yok sadece bir isteğim var sizden hani olurda olumlu yönde güncelleme yaparsanız masaya okeyi vurur gibi aniden yapıştırın hocam ortalık yıkılır hayali bile güzel sağlıcakla kalın.

geçen yılki kış tahminiz de mükemmel olacak şeklindeydi efsane Semih hocam ama berbat geçti.kusura bakmayın ama eleştiri eleştiridir.

Önce şu tahmin kavramının anlamını artık öğrenin ve sonra yorum yapın geçen kış berbat felan değildi o kadar çok yağış aldı ki bir çok yer herkes yağış gitsin diye dua ediyordu barajlar doldu taştı yüksek kesimler aldı başını gitti kar konusunda sırf eleştiri yapıcam diye şu yorumu yapıyorsunuz çok iyi biliyorum sizin gibiler anlamaz böyle şeylerden eleştirdiğin adam efsane ismini boşuna almadı herkes tarafından layık görüldü çünkü işini her zaman bana göre iyi yaptı yada yapmaya çalıştı senin gibi burda boş yorum yaparak gününü geçirmedi çalıştı çabaladı bu günlere geldi tahmin tuttumu bir teşekkür bile etmezsiniz ama tutmadımı nasıl linç ederim diye sıraya girersiniz ve şunuda unutma lütfen Efsane-Semih siz yokkende vardı siz varken de hep burda olacak hadi eyvallah

2004 kışını unutmam mümkün değil benim için hep zirvedeydi, 7 yaşındayım o sene okula yeni başlamıştım ocak ayının sonlarıydı hatta sömestir tatiliydi (15 tatil) bir fırtına bir soğuk anlatamam markete gitmiştik abimle eve zor atmıştık kendimizi asıl bomba ertesi gündü tipi eşliğinde inanılmaz bir kar yağışı vardı aşağı mahalleye kar topu oynamaya gitmiştik ama boyum kısa olduğu için kara bata bata gidiyorum 2 dklık yere yürüyerek 20 dk ya anca gittik soluk soluğa, neyse abimler beni kara batırmak istediler fakat olacakları bilselerdi herhalde yapamazlardı çok önceden toprak kaymasından kaynaklanan bir çukur oluşmuştu bizim evin hemen aşağısında 4 metrelik çukurdu çapıda epey vardı neyse ama ağzına kadar neredeyse kar dolu yani düşsen imkanı yok çıkamazsın beni batırdılar fakat ben çukura yuvarlandım laaağğğnn boğuluyorummm aloooo diye bağırmaya başladım hiç unutmam amcaoğlu emre bana atkıyı uzattı 3 kişi çekmeye başladılar yani ancak öyle kurtulmuştum zaten o korkuyla direk eve gittik annemden bir güzel o olmazsa olmaz milli dayağımızıda yedik oturduk sobanın kenarında ne güzel günlerdi keşke o zamana geri dönebilsem diye hep düşünürüm bizimde hikayemiz böyleydi :)

Avrupa tahminine bakıyorsun sarı renk Asya tahminine bakıyorsun yeşil Türkiye coğrafi olarak iki kıta arasında köprü görevi görüyor hepimizin bildiği gibi, ancak burda accunun kafası çok karışık yada bizim bölgemizi kestiremiyor ben bu zamana kadar 2 kez başarılı tahminini gördüm gerisinde çuvalladı benim düşüncem bu sene büyük kararsızlık var ona eminim hayırlısı olsun artık ülkemiz için

Beşiktaşılı arkadaşlara hayırlı olsun diyorum hakkınızda hayırlısı başkanlıktaki ilk yıl genelde sancılı geçer o yüzden beklentinizi minimumda tutmanız sizler için en iyisi yıpratmaz sizi örnek vereyim taraftarı olduğum Fenerbahçenin geçen seneki durumu hayırlı geceler

Fenerbahçemin hiç bu kadar bireysel başarılı bir maçını hatırlamıyorum takım oyunu hariç bize iyi gelmiyor de colonun attığı sayılara bile sevinemedim desem doğru olur vesely ve datomenin dönüşüyle takım her hafta üstüne koyarak gider diye düşünüyorum bir an önce takım oyununa konsantre olmamız lazım bizi biz yapan budur bu arada de colo takım lideri benim demeye gelmiş iyiki de gelmiş ^^

Galatasaray çok vasat futbol oynuyor ayrıca Mariano nun rakibinin sırtına attığı yumruk dan dolayı direkt kırmızı kart görmesi gerekirdi anlaşılan bu hafta VAR yok piyasada 2. Yarı atarsa gençler atar çünkü organize geliyorlar ama maçın başladığı gibi bitmesi kaçınılmaz